Nowy sklep z kosmetykami i listwy cenowe

listwy cenowe

U nas na osiedlu postanowili otworzyć taki nowy sklep z samymi kosmetykami, można powiedzieć, że to jest taka drogeria. Sklep jest samoobsługowy, co jest bardzo pozytywne, gdyż ja sobie nie wyobrażam jakby każdy produkt miała mi podawać ekspedientka.

Listwy cenowe z cenami kosmetykami

listwy cenoweOczywiście był wieli dzień otwarcia tego sklepu. Na zewnątrz były tłumy osób, jakby nikt wcześniej nie widział takiego sklepu. Tuż przed wejściem stały takie displaye reklamowe po obu stronach wejścia. W środku była bardzo duża przestrzeń, przejścia między regałami były dość spore, co jest pozytywnym zjawiskiem, gdyż ludzie nie będą się tłoczyć w ciasnych przejściach. Ja bardzo nie lubię takich przepychanek.Za drzwiami stały takie stojaki reklamowe, w których były aktualne gazetki oraz ulotki. Można było zobaczyć co w nich jest, zawsze są w takich gazetkach produkty po przecenie, więc jak ktoś je przejrzy to może wiedzieć konkretnie co chce kupić. Przy takich markowych kosmetykach, zwłaszcza do makijażu stały standy kartonowe najlepszego produktu z tej dziedziny, ma to zachęcić klientów, aby akurat brali ten produkt, a nie inny. Zazwyczaj są tam drogie produkty.

Wiadomo, że w takiej drogerii jest wiele kosmetyków już znanych przez nas i zwykle kupowało się je gdzie indziej, ale każda drogeria ma też swoje kosmetyki, które oferuje do sprzedaży. Wszystko było ustawione działami, co mi się bardzo podoba i na półkach były zaczepione listwy cenowe, na których były umieszczone ceny każdego kosmetyku. Jak na otwarciu było trochę zniżek.

Listwy cenowe zakupilicmy na: emano.com.pl

Nowy sklep z kosmetykami i listwy cenowe
Przewiń na górę