Nowe rozwiązania w agencji pracy tymczasowej

agencja pracy tymczasowej

Prowadzę firmę rekrutacyjną. Swoją działalność zaczęłam rok po urodzeniu dziecka. Stwierdziła, że muszę zająć się czymś kreatywnym i stąd pojawił się pomysł na biznes. Moja firma rekrutacyjna szuka pracowników dla innych firm a także staram przygotowywać szkolenia dla osób, które nie posiadają żadnego wykształcenia.

Agencja pracy tymczasowej przyjaciółki świetnie prosperuje

agencja pracy tymczasowejWspółpracuję z różnymi osobami które zajmują się szkoleniami. Moja przyjaciółka prowadzi agencję pracy tymczasowej. To ona zainspirowała nie do rozpoczęcia zabawy z własna firmą. Godna polecenia agencja pracy tymczasowej Eweliny dobrze się rozwija. Często razem współpracujemy przy rożnych zleceniach. Poznałyśmy się na studiach i utrzymujemy dobre relacje do tej pory. Firma rekrutacyjna, która prowadzę zatrudnia wyspecjalizowanych specjalistów. Zajmujemy się poszukiwaniem prawników na każde stanowisko. Nie ma dla nas znaczenia do jakiej branży pracownik jest poszukiwany. Zawsze staramy się jak najlepiej dobrać fachowca do firmy, która się do nas zgłasza. Mamy do czynienia z pracownikami najniższych i najwyższych szczebli. Wiele firm docenia nasze zaangażowanie i wiedzę. Moja firma rekrutacyjna stara się być na bieżąco. Zawsze chcę być najlepsza w danej branży. Jakiś czas temu czytałam o leasingu. Leasing pracowniczy jest często wykorzystywany za granica. U nas nie wiele firm rekrutujących decyduje się na takie rozwiązanie. Uważam, że to zły pomysł. Postanowiłam spróbować i wprowadzić taka możliwość u nas w firmie. Tak samo było z wprowadzeniem outsourcingu. Outsourcing kadrowo-placowy wprowadziłam jako pierwsza w naszym mieście.

Postanowiłam zatrudnić najlepszych pracowników, którzy są odpowiedzialni za prowadzenie dokumentów kadrowych. outsourcing pracowniczy jest doceniany za granicą i uważam, że nasz kraj i nasi pracownicy są także na niego gotowi. Musimy się otwierać na takie możliwości.

Nowe rozwiązania w agencji pracy tymczasowej
Przewiń na górę