Narzeczeni postanawiają wynająć apartament

wynajem apartamentów

Krzysiek mi się oświadczył na początku zeszłego miesiąca. Wyjechaliśmy wtedy do Krakowa na wycieczkę i tam to zrobił. To był najlepszy dzień w moim życiu a Kraków stał się dla mnie symbolicznym miastem.

Szukaliśmy apartamentu na wynajem

wynajem apartamentówPewnego razu Krzysiek powiedział, ażebyśmy przenieśli się do Krakowa. Skończyliśmy studia i dopiero zaczynaliśmy rozglądać się za pracą. Powiedział, że w Krakowie są apartamenty na wynajem w dość niskiej cenie i możemy zamieszkać w luksusach. Taka opcja mi bardzo pasowała, bo wiedziałam, że sprawdzony wynajem apartamentów w Krakowie jest dla nas idealnym rozwiązaniem. Na razie nie planujemy kupować własnego mieszkania, bo nie wiemy gdzie nas poniesie. W Krakowie są świetne apartamenty do wynajęcia i na pewno uda nam się coś atrakcyjnego znaleźć. Bez zastanowienia się zgodziłam i jeszcze w tym samym tygodniu pojechaliśmy do Krakowa, ażeby spotkać się z pośrednikiem, który miał nam pokazać apartamenty. Jedne znajdował się w centrum Krakowa i w budynku były organizowane przyjęcia okolicznościowe, co od razu przypadło mojemu Krzysiowi do gustu. Powiedział, że możemy na miejscu zorganizować wesele i nawet zorganizować apartamenty na wynajem dla naszych gości. Wszystko nabierało coraz pełniejszych kształtów i wiedziałam, że to jest miejsce, którego szukaliśmy. W tym budynku były dwa apartamenty do wynajęcia, ale wybraliśmy ten na ostatnim piętrze. Widom był cudowny i chciałam tam zamieszkać od razu. Rodzice dali nam sporo gotówki na start, dlatego mogliśmy wprowadzić się od ręki. Jak już zamieszkamy w Krakowie to spokojnie zajmiemy się szukaniem pracy.

Wszystkie apartamenty w sumie nam się bardzo podobały, ale decydujący był jednak widok z tarasu. To on zdecydował, że zdecydowaliśmy się na ten konkretny apartament. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa.

Narzeczeni postanawiają wynająć apartament
Przewiń na górę