Na wyjazd służbowy nie droga walizka Puccini

Co roku czeka mnie ważna delegacja w pracy. Jako bankier inwestycyjny jestem przedstawicielem wielu ważnych placówek i muszę utrzymywać pozytywne stosunki z wszystkimi partnerami. W tym roku czekała mnie na prawdę daleka podróż. Miałem pojechać do Indii, a właściwie do Bombaju.

Ulubiona walizka na wyjazd do Indii

Puccini - walizki w dobrej cenieWraz z całym zarządem mieliśmy spędzić tam cztery dni na obradach, a potem czekała nas wszystkich impreza integracyjna. Oczywiście nie taka podróż wymagała ode mnie pewnego obeznania. Na szczęście miałem doświadczenie i wiedziałem jak najlepiej prowadzić interesy na terenie Indii. Tamta kultura była całkiem inna i nie które gesty ulegały zmianie. Ktoś kto nigdy tam nie był mógłby pomyśleć, że jest lekceważony lub nie dobił odpowiedniego targu. Jednak sama kultura nie była ostatecznym problemem. Ja musiałem się w coś zapakować. Na szczęście w zeszłym roku nabyłem Puccini – walizki w dobrej cenie. Na dodatek było dosyć pakowne i solidne. Ja w trakcie podróży, a zwłaszcza tak dalekich zdawałem się tylko na porządne rozwiązania. Co to Puccini to miałem już wcześniej styczność z takimi walizkami. Na dodatek nigdy nie mogłem na nie narzekać i nie ukrywam, że zaskoczyły mnie swoimi parametrami i wyjątkowością. Dzięki nim wiedziałem, że nawet lot do Bombaju nie będzie dla mnie żadnym problemem. Oczywiście jako osoba z największym doświadczeniem w prowadzeniu interesów w takiej kulturze miałem obowiązek podzielić się swoją wiedzą z innymi kolegami. Oni zaprosili mnie na wykład, ponieważ wiedzieli, że najwięcej informacji dostaną od człowieka, który rzeczywiście tam był.

Także ma w takiej kwestii na prawdę sporo do powiedzenia. Ja stwierdziłem, że chętnie opowiem im swoje historię i przedstawię kilka trafnych uwag. Na dodatek chciałem wspomnieć o branych przeze mnie bagażach.

Na wyjazd służbowy nie droga walizka Puccini
Przewiń na górę