Mycie samochodu w myjni automatycznej

myjnia automatyczna

Samochód to najczęściej oczko w głowie kierowcy. Własne cztery kółka to coś więcej niż pojazd mający nas wozić z punktu A do punktu B. Często darzymy nasz samochód swojego rodzaju miłością, co powoduje, że chcemy o niego dbać i obchodzi nas to jak wygląda.

Myjnia automatyczna – bez naszego wkładu

myjnia automatycznaPrzecież coś jest powodem istnienia pojęcia designu w produkcji samochodów. Nawet w wypadku samochodów seryjnych, których mnóstwo jeździ po ulicach, a nawet w tych samych kolorach, po zakupieniu jakiegoś samochodu – kiedy staje się on nasz – staje się dla nas wyjątkowy. Jednym z najczęstszych zabiegów, jakiemu poddajemy nasz samochód, jest oczywiście mycie i woskowanie. W kontekście mycia, wbrew pozorom też nie musi być przypadku. Innymi słowy: jak myje konkretna myjnia? Najbardziej popularny chyba rodzaj myjni, bardzo wygodny dla klientów, to oczywiście myjnia automatyczna. Jak sama nazwa wskazuje, mycie samochodu odbywa się automatycznie – bez naszej pracy. Szczotki niestety uderzają w lakier z dużą siłą, a na dodatek nie są w stanie uzyskać doskonałej precyzji. Inny rodzaj myjni to myjnia samoobsługowa – to w niej, dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi i własnemu wysiłkowi, jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze efekty w myciu auta. Przede wszystkim warto pamiętać o szczotkach z naturalnego włosia i wysokiej klasy kosmetykach dla naszego auta.

Być może wyposażenie myjni nie będzie odpowiadało naszym standardom – można jednak przynieść własną szczotkę. Myjnia bezdotykowa to z kolei mycie dość szybkie i wygodne. Jest też bezpieczne dla lakieru, ale nie tak dokładne jak przy ręcznym myciu samochodu. Wybór, jak widać, mamy szeroki i wszystko zależy od nas.

Mycie samochodu w myjni automatycznej
Przewiń na górę