Montaż wieszaków w restauracji

Byłem właścicielem tylko jednej restauracji. Wychodziłem z założenia, że lepiej prowadzić jedną restaurację, bo na więcej nie miałbym czasu. W końcu musiałbym w każdej być, by wszystkiego dopilnować a czasu na to nie miałem. I tak z tą jedną miałem sporo zajęć i nie raz brakowało mi czasu.

Restauracja z kutymi wieszakami na płaszcze klientów

wieszaki wiszące kuteKiedy postanowiłem rozbudować restaurację, by wstawić więcej stolików, to od razu wpadłem na pomysł, by zainwestować w wieszaki wiszące kute, na których klienci będą mogli wieszać swoje płaszcze. Do tej pory miałem dwa stojaki drewniane, ale nie zawsze się one sprawdzały. Klienci często płaszcze mieli przewieszone przez krzesło a to zapewne nie było dla nich wygodnym rozwiązaniem. Wybrałem miejsca w restauracji na montaż wieszaków. Jeden zdecydowałem się umieścić tuż przy drzwiach, drugi na ścianie, która w połowie drogi do baru a trzeci na samym końcu. Dzięki temu każdy klient mógł powiesić płaszcz na wieszaku, który znajdował się najbliżej jego stolika. Wieszaki kupiłem w markecie budowlanym, gdzie dostępne były porządne produkty. Potrzebowałem dużych wieszaków, które miały kilkanaście haczyków na płaszcze. Po odmalowaniu ścian w restauracji od razu zabrałem się za montaż wieszaków. Musiałem przewiercić dziury w ścianach, by porządnie je przymocować, ale nie narobiłem przy tym żadnych szkód i nie trzeba było ponownie malować ścian w tym miejscu. Restauracja posiała porządne wieszaki wiszące i była w pełni komfortowa.

Klientom nowy wystrój się spodobał. Wprowadziłem możliwość rezerwacji stolików i dzięki temu klient, który zamierzał zjeść posiłek w mojej restauracji miał pewność, że będzie dla niego miejsce. Kiedy pojawiły się nowe wieszaki, nikt już nie wieszał płaszcza na krześle.

Montaż wieszaków w restauracji
Przewiń na górę