Modne stylizacje męskie

 

Mężczyźni mają w swoim życiu kilka okazji, dla których kupują bardziej eleganckie stroje. Poza tym w niektórych przypadkach to styl pracy narzuca taki a nie inny ubiór. Każdy jednak z tych mężczyzn, czy to ten szukający garnituru na ślub, czy ten noszący go na co dzień, stoi przed nie lada wyborem.

Jak wybrać garnitur?

garnitur na miarę kraków cenaZakup idealnie pasującego garnituru nie jest wcale zadaniem łatwym. Najłatwiejsze jest wybranie garnituru ze względu na jego kolor i wygląd. Kolorystykę łatwo dopasować do typu urody, cery i karnacji. Ważny jest także wzór na garniturze, Niektórym po prostu do twarzy jest w różnych prążkach czy kropkach. Inni o wiele lepiej się czują w gładkich ubraniach, pozbawionych jakichś wzorów. To już kwestia indywidualna. O wiele trudniejsze jest natomiast dopasowanie rozmiaru i fasonu. Dla każdego mężczyzny bowiem zupełnie inne rozwiązanie będzie odpowiednie. Przede wszystkim nie wolno kupować za szerokiej, nawet o kilka milimetrów w ramionach marynarki. W takim ubraniu każdy mężczyzna będzie wyglądał źle, jak w ciuchach po starszym bracie. Należy pamiętać także o zasadzie mówiącej, że mankiet koszuli powinien wystawać o 1 cm spod rękawa marynarki. Jeśli nie będzie w ogóle wystawał, oznaczać to będzie, że marynarka jest za duża. Bardzo dobrym i chyba najpewniejszym rozwiązaniem będzie udanie się do szewca. Zamówiony garnitur na miarę kraków cena będzie na pewno nieco droższy od modelu wziętego ze sklepu, ale za to o wiele lepiej dopasowany.

W idealnie dopasowanym garniturze każdy mężczyzna będzie wyglądał niezwykle elegancko. Ważne jednak, aby garnitur ten świetnie na nim leżał, by nie był wybrany byle jak. Warto także zwrócić uwagę na jakość wykonania i materiał po to, aby ubranie takie posłużyło naprawdę długi czas.

 

Modne stylizacje męskie
Przewiń na górę