Modne koszule na codzień

Dzięki kracie koszule flanelowe kojarzą się obecnie z rockowym stylem, jednak wszystko zależy od całości stylizacji, ponieważ mogą one być noszone jako elegancka, wyjściowa koszula na biznesowe spotkania. Modne koszule w kratę zostały docenione przez projektantów i nawet znane, światowe marki mają w swoim asortymencie klasyczną flanelową koszulę w kratę.

Ponadczasowość flanelowej koszuli

flanelowa koszula męskaJak wiadomo, flanelowa koszula męska to klasyk, który może być zarówno używany jako koszula robocza, koszula codzienna czy też w formie eleganckiej. Koszula flanela może być zarówno bardzo miękka jak i z charakterystycznym meszkiem – wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Krata jest ponadczasowa i flanelowe koszule w kratę nigdy nie wychodzą z mody, zatem jest to produkt niezwykle ponadczasowy i uniwersalny. Kołnierzyk w tego typu koszuli może być klasyczny lub też zapinany na guziki. Często koszule posiadają pojedyncze lub podwójne kieszenie na klatce piersiowej. Koszule flanelowe to świetne rozwiązanie na zimę, ponieważ dzięki wysokiej jakości bawełnie, koszula jest przyjemna w dotyku i zapewnia ciepło. Jeśli chodzi o krój, to koszule występują zarówno w prostym kroju oraz w klasycznym, kroju taliowanym. Dół koszuli może wstępować w wersji prostej lub zaokrąglonej. Jeśli chodzi o kolorystykę to jest ona naprawdę przeróżna, ale motywem przewodnim zawsze jest różnej wielkości krata.

Niegdyś koszule flanelowe noszone były tylko przez fizycznie pracujących mężczyzn i kojarzyły się tylko z koszulami roboczymi, jednak obecnie koszule flanelowe są niezwykle wszechobecne. Noszone są zarówno na co dzień, jak i na spotkania biznesowe. Kobiety również zaczęły sięgać po koszule flanelowe, zarówno po kroje męskie jak i po specjalne, kroje damskie.

Modne koszule na codzień
Przewiń na górę