Mocowanie krat pomostowych – zatrudnienie fachowca

Postanowiłem zatrudnić fachowca, gdyż wymyśliłem sobie, że rozszerzę moją działalność. Do tej pory oferowałem jedynie komponenty do wykonania pomostu z krat. Teraz jednak stwierdziłem, że lepiej będzie zapewnić klientom także montaż. Wiele osób o to wcześniej pytało, a ja nie miałem rąk do pracy.

Montaż krat pomostowych i zainteresowanie klientów

cynkowanie ognioweOkazało się, że pomysł na rozwój przedsiębiorstwa wpadł mi do głowy dzięki moim klientom. Uznałem, że skoro ciągle pytają o tę samą usługę, to pora coś z tym fantem zrobić. Nie było to głupie, bo niemal natychmiast zaobserwowałem wzrost dochodów. Mocowanie krat pomostowych wykonuje dla mnie teraz taki dosyć już wiekowy pracownik. Jest to pan tuż przed emeryturą, ale naprawdę jestem z niego zadowolony. Widać, że ma wiedzę i umiejętności. Wiele lat pracował przy różnych manualnych zadaniach. Jest dobrym fachowcem. Płacę mu nieźle, bo uważam, że nie jest działaniem uczciwym wyzyskiwanie pracowników. Skoro ja czerpię zyski z jego pracy, także powinienem zapewnić mu godziwą wypłatę. Tak właśnie robię. Na razie zatrudniłem tylko jego, ale już widzę, że może to nie wystarczyć, więc szukam nowego pracownika. Poza tym, jeśli on, nie daj Boże, się na przykład rozchoruje, warto mieć kogoś na zastępstwo. Jestem raczej zapobiegawczy, więc rozglądam się na rynku pracy czy aby nie znajdzie się ktoś jeszcze. Raczej interesuję się osobami z doświadczeniem, bo młodzi ludzie to teraz nie zawsze są chętni do współpracy.

Wolę więc mieć starszego pracownika, ale za to naprawdę rzetelnego i z odpowiednimi kompetencjami. Jak na razie się nie zawiodłem na moim podejściu. Mam nadzieję, że tak pozostanie. Poczyniłem solidny krok do przodu, zapewniając klientom bardziej kompleksową obsługę. Jestem z tego bardzo zadowolony.

Informacje pochodzą z promet-bedzin.pl

Mocowanie krat pomostowych – zatrudnienie fachowca
Przewiń na górę