Mama zapisała się na angielski dla dorosłych

Moja mama jest bardzo aktywną seniorką. Uczęszcza na wiele dodatkowych zajęć sportowych a ostatnio zapisała się na naukę angielskiego. Zupełnie się tego nie spodziewałam bo mama nigdy nie miała styczności z tym językiem. Moja mama jest dla mnie wzorem do naśladowania. Chciałabym w jej wieku mieć tyle siły i energii żeby tak aktywnie żyć.

Podziwiam mamę za naukę angielskiego

kurs angielskiego w Bydgoszczy dla dorosłychMama o angielskim dla seniorów dowiedziała się z gazety lokalnej. Znajdowała się w gazecie reklama szkoły, która otworzyła takie zajęcia dla starszych osób. Poziomy były różne i po rozmowie z lektorem kandydat miał dobieraną odpowiednią grupę do swoich możliwości językowych. Mama poszła do grupy początkującej. Kurs odbywał się dwa razy w tygodniu. Mama poznała sporo nowych osób w swoim wieku. Niektóre osoby kojarzyła z okolicy a niektóre zupełnie nowe okazały się bardzo sympatyczne i mama na pewno będzie z nimi utrzymywać kontakty. Kurs angielskiego w Bydgoszczy dla dorosłych to świetny pomysł. Ciesze się, że nasze miasto wpadło na taki pomysł. Cena kursu nie była wysoka. Część kwoty ponosili słuchacze natomiast większość było dofinansowane ze środków unijnych. Mamie zajęcia z języka angielskiego bardzo się podobały. Nauczyła się wielu rzeczy i muszę przyznać, że byłam pod ogromnym wrażeniem jej zapału i motywacji. mama przykładała się do każdej lekcji i powtarzała sobie w domu słówka, które się już nauczyła. Już przeprowadziłyśmy wspólnie kilka konwersacji i moja mama jest świetna.

Będziemy mogły teraz sobie razem ćwiczyć wieczorami. Kurs dla dorosłych osób jest bardzo dobrym pomysłem. Bo dzięki temu ludzie mają okazję żeby wyjść z domu.Nie musza się zamykać w swoich czterech ścianach ale mogą żyć i uczyć się nowych rzeczy nawet będąc już na emeryturze. 

Mama zapisała się na angielski dla dorosłych
Przewiń na górę