Mama prosi mnie o zorganizowanie przeprowadzki

przeprowadzki

Rodzice kupili piękną posiadłość niedaleko Warszawy i mieliśmy się latem tam przenieść na stałe. Mama często pracuje za granicą i nie ma zbyt wiele czasu na organizowanie różnych spraw a tym bardziej przeprowadzki, którą musieliśmy zacząć organizować.

Przeprowadzki sprawnie przeprowadzone

przeprowadzki Mama poprosiła mnie o pomoc, bym znalazła jakieś usługi transportowe, które oferują niedrogie przeprowadzki w Warszawie, by to nam sprawnie wszystko poszło. Miałam już wolne od szkoły i mnóstwo wolnego czasu, więc zadeklarowałam, że znajdę dla nas odpowiednie usługi transportowe i zorganizuję odpowiedni transport dla naszych rzeczy. Mama wie, że zawsze może na mnie polegać i bez obaw powierzyła mi tak ważne zadanie jak zorganizowanie przeprowadzki. Byłam podekscytowana, że samodzielnie załatwię transport i chciała pokazać, że również tym razem świetnie sobie ze wszystkim poradzę. Początkowo popytałam wśród znajomych czy nie wiedzą gdzie możliwe jest zlecenie przeprowadzki, ponieważ to dzięki znajomym mogę znaleźć jakiś sprawdzony transport na terenie Warszawy. Kolega z roku powiedział, że jego tata ma firmę, która świadczy usługi transportowe i również organizuje przeprowadzki. Zalecił, żebym się z nim osobiście skontaktowała i omówiła warunki na transport. Pojechaliśmy tam razem i mogłam wszystko ustalić. Udało mi się zorganizować transport i wszystko będzie przewiezione w ciągu jednego dnia. Od razu zadzwoniłam do mamy, żeby jej o wszystkim powiedzieć. Cena za transport dość ją zaskoczyła, bo spodziewała się, że zapłaci dużo więcej.

Powiedziałam, że ta firma fachowo organizuje wszelkie przeprowadzki nawet poza Warszawą i jesteśmy w dobrych rękach. Cieszę się, że tym razem również tak świetnie sobie poradziłam i mama jest ze mnie dumna. W sobotę zaczynamy się pakować. Już nie mogę się doczekać.

Mama prosi mnie o zorganizowanie przeprowadzki
Przewiń na górę