Mama obsługuje komputer i tonery do drukarki laserowej

tonery do drukarek laserowych

Moja mama nigdy nie potrafiła obsługiwać komputera. Twierdziła, że się do tego nie nadaje i nawet nie chciała nigdy spróbować co chyba najbardziej mnie denerwowało. Zawsze gdy mamę prosiłam żeby przynajmniej na chwilę usiadła a ja jej pokażę podstawowe funkcję to udawała wręcz, że mnie nie słyszy.

Tonery do drukarek się wymienia

tonery do drukarek laserowychJednak jakiś czas temu zobaczyłam zapisy na kurs komputerowy i pomyślałam, że mogłabym mamę na taki kurs zapisać. Ona ma niedługo urodziny i po prostu nie wypada przyjąć prezentu od córki. Zresztą na kursie będą osoby w jej wieku i może będzie jej łatwiej. Mama gdy dostała prezent tylko się uśmiechnęła ale stwierdziła, że pójdzie. Po tym kursie przychodziła do domu zawsze ciekawa tego jak komputer pracuje i pokazywała mi już czego się nauczyła. Po całym odbytym kursie potrafiła zrobić naprawdę dużo. Stwierdziłam że rodzice muszą mieć komputer teraz i oczywiście drukarkę laserową. Mama wiele rzeczy chciała drukować. Kupiłam rodzicom drukarkę a także tonery do drukarek Lexmark właśnie. Są to tanie tonery jeśli wie się gdzie zamawiać a ja wiem. Ten toner do drukarki laserowej wystarczy pewnie rodzicom na bardzo długo, ale w razie co muszą mieć przecież zapas. Ja nie mieszkam z rodzicami i gdybym chciała zamówić dopiero gdy się skończy stary to mogłoby to wszystko trochę potrwać. Pokazałam też mamie jej te sprawdzone tonery do drukarek laserowych się wymienia. na jest po tym kursie naprawdę wszystkiego ciekawa i jest w domu ekspertem jeśli chodzi o komputery. Mama drukuje sobie zdjęcia wnuków a także przepisy. Bo jednak woli mieć coś na papierze.

Dla mnie najważniejsze jest to, że teraz potrafi sama obsługiwać komputer i internet. To na pewno znacznie jej i tacie ułatwi życie. A z drukarką laserową myślę, że nie będą mieli problemu bo z takim sprzętami raczej nic się nie dzieje.

Mama obsługuje komputer i tonery do drukarki laserowej
Przewiń na górę