Mam wyprodukować saunę na zamówienie

Szef czasami przyjmuje jakieś nietypowe zlecenia i wtedy angażuje swoich najlepszych pracowników. Teraz odezwał się jego znajomy, który miał specjalne zamówienie. Już wiedziałem, że na pewno zostanę do tego zadania wytypowany razem z moim kolegą Adamem.

Wyprodukowana dla klienta sauna na zamówienie jest wyjątkowa

sauny produkowane na zamówienieKlient miał nietypowe wymagania a szef potwierdził, że jesteśmy w stanie zagwarantować sauny produkowane na zamówienie w każdej dowolnej wersji. Zatrudnionych jest wielu pracowników, ale tylko ja i Adam potrafimy robić coś poza schematem. Szef nas za to bardzo ceni i dzięki temu też zarabiamy więcej od pozostałych pracowników. Sauna dla tego klienta miała być mała, ale miał bardzo dużo wymagań, które nie były takie proste do zrealizowania. Na szczęście moja wyobraźnia jest bardzo mocno rozwinięta i wiedziałem jak zabrać się do roboty. Klient dostarczył nam jakiś projekt, który w jego ocenie jest bardzo dobry. Nieco go przerobiłem i zapytałem klienta, czy zgadza się, by jego sauna tak właśnie wyglądała. Klient był zachwycony, więc od razu zabraliśmy się do pracy. Jak saunę zbudujemy to jeszcze czeka nas wizyta u klienta, żeby ją zamontować. Nasze sauny produkowane na zamówienie są bardzo wyjątkowe nie tylko pod względem praktycznym. Dzięki niektórym rozwiązaniom klient, który marzy o saunie a nie ma miejsca może także ją mieć. Potrafimy wszystko i dzięki temu dostajemy takie nietypowe zamówienia. Z tego zlecenia klient był bardzo zadowolony i szef pochwalił nas na forum.

Powstał w naszej firmie oddzielny dział, gdzie realizowane są nietypowe zamówienia od klientów. Zostałem kierownikiem tego działu i zarządzam zespołem pięcioosobowym. Wszyscy jesteśmy bardzo kreatywni i mamy mnóstwo na prawdę świetnych pomysłów.

Mam wyprodukować saunę na zamówienie
Przewiń na górę