Makijaż na studniówkę od znanej kosmetyczki

Moja dziewczyna bardzo przejmowała się tym, jak będzie wyglądała na studniówce. Nie dziwiłem jej się – w końcu dzisiaj z każdej strony robione są zdjęcia, a następnie wrzucane na portale społecznościowe. Stwierdziła, że musi wyglądać tak dobrze, jak to tylko możliwe.

Makijaż na imprezę przygotowany przez najlepszą kosmetyczkę

znana kosmetyczka z ŁodziNajwiększe szanse na to miała idąc do najlepszej kosmetyczki w mieście. Na szczęście wiedziała gdzie kogoś takiego znaleźć, i umówiła się już na długo przed studniówką. Poszedłem tam razem z nią – chciała, bym jej wtedy towarzyszył. Oglądałem jak usiadła na specjalnym fotelu, a kosmetyczka zaczęła wypytywać ją, jaki dokładnie makijaż chciałaby mieć zrobiony. Okazało się, że znana kosmetyczka z Łodzi jest przygotowana na każdą prośbę – moja dziewczyna poprosiła o niestandardowy rodzaj makijażu. Nie był to jednak najmniejszy nawet problem. Siedziała na fotelu przez godzinę, a z każdą minutą wyglądała tylko piękniej. Widać było, że kosmetyczka nie od dziś zajmuje się robieniem makijaży. Ten, który zrobiła mojej dziewczynie wyszedł lepiej niż świetnie. Dziewczyna również była bardzo zadowolona. Jej radość była jeszcze większa gdy zobaczyła w moich oczach, że bardzo mi się spodobała. Podziękowała kosmetyczce, zapłaciła i zaczęła szykować się do wyjścia. Wiedziałem, że jeśli kiedykolwiek jeszcze będzie potrzeba, by zrobić makijaż u kosmetyczki, najprawdopodobniej przyjdziemy właśnie do tej. Po co ryzykować, skoro wiedzieliśmy już, że ta kosmetyczka robi doskonałe makijaże?

Przez całą studniówkę tańczyliśmy i świetnie się bawiliśmy. Zrobiliśmy sobie całą masę zdjęć, które później wrzuciliśmy na portal społecznościowy. Dziewczyna była bardzo zadowolona – zarówno z tego, jak dobrze się bawiliśmy, jak i z tego, jak cudownie wyglądała.

Makijaż na studniówkę od znanej kosmetyczki
Przewiń na górę