Lakier na wakacje

W tym roku bardzo późno zaplanowałam swój urlop. Zawsze jak do tej pory wyjeżdżałam na początku lipca a teraz urlop zaplanowałam na wrzesień. Jednak w tym roku nie jechałam tam gdzie zwykle tylko za granicę. I w sumie nie miało to większego znaczenie, że jadę tam pod koniec września.

Wybór najlepszego lakieru do paznokci

wyjątkowy lakier hybrydowyChciałam jak najlepiej przygotować się do tego wyjazdu. W końcu to moja pierwsza taka wyprawa z mężem. Dla mnie wygląd jest sprawą bardzo ważną jednak mimo to nie lubię poświęcać mu zbyt dużej uwagi wtedy gdy mam wolne i chciałabym po prostu odpocząć. Jedną z najgorszych rzeczy jaką trzeba robić dla mnie jest malowanie paznokci. I dopiero koleżanka z pracy powiedziała mi, że przecież mogę kupić sobie wyjątkowy lakier hybrydowy dzięki któremu nie będę tego musiała robić przez dłuższy czas. Ja wcześniej nie wiedziałam, że coś takiego jest. Dlatego też postanowiłam poczytać na ten temat. Koleżanka powiedziała mi też, że takie lakiery zamawia przez internet bo tam ich cena jest najlepsza. Zaczęłam więc szukać. Byłam zaskoczona tym jaki jest w takich sklepach internetowych wybór. Od razu spodobało mi się kilka kolorowych lakierów, które będą się świetnie nadawały na wakacje. Zamówiłam trzy. Już po kilka dniach je otrzymałam. Doszłam do wniosku, że wypróbuje je jeszcze przed swoim wyjazdem. Do tej pory gdy malowałam paznokcie nawet markowym lakierem to i tak po kilku dniach widziałam, że robią się już odpryśnięcia i zabieg trzeba będzie powtórzyć.

Tym razem było inaczej. Lakier nie odpryskiwał i wyglądał tak samo dobrze chociaż wcale nie oszczędzałam się. Myłam naczynia tak jak zwykle i robiłam inne czynności. Byłam niezwykle zadowolona z tego zakupu. A na urlopie lakier sprawdził się świetnie. Pierwszy raz nie musiałam przejmować się paznokciami.

Lakier na wakacje
Przewiń na górę