Kuzynka ma rower elektryczny dla dorosłych

Moja kuzynka mieszka w bardzo dużym mieście. Ona bardzo szybko zrobiła sobie prawo jazdy. W sumie gdy tylko o niej pomyślę to widzę ją od razu w samochodzie. Bo samochodem odkąd tylko zrobiła prawo jazdy jeździła wszędzie. Ostatnio wszystko się u niej naprawdę bardzo zmieniło.

Zakup roweru elektrycznego dla dorosłych

rower elektryczny dla dorosłychKuzynka powiedziała mi, że teraz coraz trudniej jest jej dojechać do pracy. Na ten dojazd marnuje coraz więcej czasu. W sumie to więcej zawsze stoi w korku niż jedzie. I kiedyś tak się tym wszystkim zdenerwowała i poszła kupić sobie rower. Po prostu gdy tak stała w korku i ni mogła już nic poradzić widziała jak wiele osób jeździło rowerami. I to oni byli zawsze szybciej niż ona jadąca jednak sportowym autem. Kuzynka kupiła po prostu rower elektryczny dla dorosłych i jest z tego powodu bardzo zadowolona. Teraz jeździ tylko nim do pracy i praktycznie zawsze stara się sama pedałować. Zauważyła, że dzięki temu ma lepszą formę niż wcześniej i jakoś tak więcej energii. Zresztą dzięki temu, że teraz regularnie jeździ na rowerze udało jej się sporo schudnąć a nie mogła tego zrobić już od dawna. Także kuzynka widzi tylko sam plusy posiadania roweru. W sumie teraz jeśli chodzi o samochód to używa go tylko na jakieś dłuższe trasy. Uważa też, że dzięki temu że przesiadła się na rower jest zdrowsza albo tak się czuje. Zaczęła też w związku z tym inaczej się odżywiać. W samochodzie po prostu zawsze miała jakieś niezdrowe przekąski.

A teraz stara się jeść zdrowo. Także to, że stała tyle czasu w korkach jednak spowodowało w niej naprawdę sporą zmianę. Teraz namawia mnie żebym sobie także kupiła rower. Może jest to i dobry pomysł bo ja też złapałam się na tym, że nawet do pobliskiego sklepu potrafię pojechać samochodem a nie się przejść.

Kuzynka ma rower elektryczny dla dorosłych
Przewiń na górę