Kupiłam do restauracji nowe obrusy

Kiedy otworzyłam restaurację to wszystkiego się jeszcze uczyłam. To była moja pierwsza działalność i nie posiadałam doświadczenia jako bizneswoman. Na bieżąco się wszystkiego uczyłam i miałam dodatkowo wsparcie ze strony męża i to było dla mnie ważne.

Obrusy plamoodporne w restauracji 

obrus plamoodpornyOstatnio problemem okazały się obrusy na sali, ponieważ były często zabrudzone i właściwie codziennie oddawałam je do pralni. Wpadłam w końcu na pomysł, żeby kupić inne obrusy. Wiedziałam, że taki obrus plamoodporny na każdym stoliku sprawdzi się idealnie, ponieważ nie będzie tyle pracy z praniem a tego było na prawdę sporo. Pojechałam do hurtowni, żeby zobaczyć takie obrusy i wybrać jakieś eleganckie do swojej restauracji. Wszystko musiało być zachowane w odpowiednim klimacie i nawet kolor miał ogromne znaczenie. W hurtowni poszłam do działu z obrusami. Wybór był tak duży, że od razu wiedziałam, że znajdę coś interesującego. Zdecydowałam się na białe obrusy plamoodporne, które wykorzystywane będą przy uroczystościach okolicznościowych. Obsługujemy wesela oraz przyjęcia czy stypy i taki klasyczny obrus plamoodporny w kolorze białym był odpowiedni. Na co dzień założone w restauracji były obrusy zielone i takie także zakupiłam. Wzięłam po dwa komplety, żeby mieć na zmianę. Tak na wszelki wypadek. Wszystkie obrusy, które kupiłam były doskonałej jakości i zadowolona wróciłam do restauracji. Zaleciłam pracownikom natychmiastową wymianę obrusów. W końcu będzie miej pracy z praniem wszystkiego.

Nowe obrusy, które kupiłam sprawdziły się wręcz doskonale i to była jedna z najlepszych inwestycji. W mojej restauracji cały czas panował porządek i wystarczyło przetrzeć stoliki, żeby było czysto. Sporo pieniędzy i czasu dzięki temu udało się zaoszczędzić. 

Kupiłam do restauracji nowe obrusy
Przewiń na górę