Krakowskie mieszkanie na sprzedaż

Duże miasta mają to do siebie, że po pierwsze mogą pochwalić się sporą liczbą mieszkańców, a po drugie tym, że większość z nich decyduje się na wynajem mieszkań ponieważ często są to znaczące ośrodki akademickie, gdzie posiadanie wolnego mieszkania jest na wagę złota i może przynieść naprawdę wielkie zyski, o ile tylko znajduje się w dogodnej lokalizacji. 

Sprzedaż mieszkania za okazyjną cenę

kraków sprzedam mieszkanieNie tak dawno sam chciałem przeprowadzić się do mniejszej miejscowości, więc musiałem zadecydować, co zrobić ze swoim kawalerskim mieszkaniem. Od urodzenia mieszkałem blisko centrum Krakowa, więc jestem niezwykle związany z tym miastem i rozpatrując sprawę bardziej lokalnie; po prostu lubię swoją dzielnicę. Wiąże się z nią wiele wspomnień, do których lubię wracać i nic w tym dziwnego, skoro spędziłem na tych ulicach całe życie. Jednak niedawno moja żona zaszła w ciążę i generalnie uznaliśmy, że nadszedł taki czas, kiedy bardziej cenimy ciszę i spokój, dlatego też chcieliśmy przeprowadzić się w spokojniejsze miejsce. Na kilka portali społecznościowych oraz takich, na których zamieszcza się przeróżne ogłoszenia zamieściłem post; niedrogie mieszkanie dwupokojowe na wynajem w Krakowie. Myślałem, że w związku z tym, że cena była dość wygórowana jak to zwykle bywa w początkowej fazie sprzedaży, gdzie każdy liczy że dostanie trochę więcej niż można byłoby się spodziewać, jednak mimo tego zgłosiło się do mnie mnóstwo chętnych. Telefon dzwonił co chwilę. Umówiłem się na kilkanaście spotkań, na których to prezentowałem mieszkanie.

Oczywiście jak to zwykle bywa; ludzie są różni. Niektórzy chcieliby najlepiej nie płacić nic, a mieszkać w złotym pałacu, niektórzy oczekują od zwykłego mieszkania standardu luksusowego hotelu. Jednak bez większych problemów udało mi się dojść do porozumienia i szybko sprzedać nieruchomość.

Krakowskie mieszkanie na sprzedaż
Przewiń na górę