Kotek i jego bezzbożowa karma

Zwierzęta to nasi najlepsi przyjaciele. Szczerze mówiąc, pusto byłoby w domu, gdyby niemoje ukochane zwierzęta. Mam dwa psy i kota. Kot to dopiero jest agent. Żaden z psów mu nie podskoczy. Czują przed nim respekt i go nie zaczepiają. Niestety, kotek jest troszkę schorowany i do tego cierpi na alergię już od wielu lat. Długo się męczył, zanim poznano przyczynę jego alergii.

Kot i konieczność podawania bezzbożowej karmy

bezzbożowa karma dla kotaKota wzięłam ze schroniska i wtedy na szczęście miał już diagnozę. Był uczulony na zboże i do tego musiał brać różne tabletki już do końca życia na kilka ze swoich schorzeń. Konieczna była bezzbożowa karma dla kota,którą sprowadzam od specjalnych producentów, ponieważ wiem, że mają najlepsze produkty i używają do produkcji karmy samych najlepszych składników. Zależy mi na zdrowiu kotka, bo bardzo się do niego przywiązałam. Zasługuje na to, żeby się nie męczyć i mieć odpowiednie pożywienie. Uczulenie na zboże obecnie dość często występuje u zwierząt. Podczas tych wszystkich modyfikacji żywności i na zwierzętach się to odbiło. Dlatego trzeba uważać, co podajemy naszym zwierzakom. Mój tracił sierść z powodu swojej alergii. W schronisku go zdiagnozowano, więc jak już go brałam to miałam na karcie adopcyjnej zalecenia i markę karmy, jaką mu podawano do tej pory. Karma ta zawiera wszystko co potrzebne do dobrego rozwoju zwierzaka. Ma wszystkie cenne witaminy i makro elementy, jest to podstawowe pożywienie. Nic więcej nie trzeba mu dawać, karma w zupełności pokrywa całe zapotrzebowanie.

Cieszę się, że w schronisku pracują osoby, którym tak zależy na losie zwierząt i potrafią je dokładnie zbadać. Gdyby nie oni, to mój kot pewnie wyłysiałby zupełnie. A tak, dzięki odpowiedniemu pożywieniu ma gęstą i lśniąca sierść, w sam raz do głaskania i przytulania.

Kotek i jego bezzbożowa karma
Przewiń na górę