Koleżanka pozbywa się zmarszczek dzięki botoxowi

Moja koleżanka jest osobą, która skończyła niedawno trzydzieści pięć lat. Mimo to, że nie jest to osoba starsza to ma ona naprawdę wiele zmarszczek. Moim zdaniem wygląda ona na dużo więcej lat. Myślałam, że się tym za bardzo nie przejmuje bo jednak na co dzień jest osobą zawsze uśmiechniętą i pełno optymizmu.

Zabieg wygładzania twarzy

botoks bydgoszczJednak gdy ostatnio porozmawiałyśmy szczerze okazało się, że wcale tak nie jest. Jest ona teraz kobietą, która ma wiele kompleksów związanych właśnie ze swoim wyglądem. I w dużej mierze jest to spowodowane właśnie tymi zmarszczki na twarzy. W tamtym roku się rozwiodła i to jeszcze gorzej na nią wpłynęło. Ja powiedziałam jej, że skoro ma takie kompleksy związane ze zmarszczkami to dlaczego z tym nic nie zrobi. Powiedziałam koleżance, że ja od jakiegoś czasu stosuje botox i jestem z tego bardzo zadowolona. Moja twarz wygląda bardzo dobrze a ja wyglądam na młodszą osobę niż w rzeczywistości. Powiedziałam też jej ile coś takiego kosztuje. Ona myślała, że jest to dużo droższe. I powiedziała mi, że w związku z tym też by chciała spróbować. Powiedziałam jej, że najlepszy botoks bydgoszcz znajduje się blisko naszej pracy. I jeśli będzie chciała to mogę z nią tam iść. Bo zresztą to jest miejsce do którego i ja też chodzę co jakiś czas.  Koleżanka zapisała się na wizytę za kilka dni i ja z nią poszłam. Jest tam zawsze bardzo sympatycznie. Zabieg koleżanki nie trwał więcej niż dziesięć minut.

Najważniejsze było to, że na koniec zobaczyła siebie w lustrze. Efekt bowiem jest widoczny od razu. A po kilku dni twarz wygląda jeszcze lepiej. Koleżanka była zachwycona tym jak teraz jej twarz się zmieniła. Chyba w ciągu tych dziesięciu minut pozbyła się wszystkich kompleksów i moim zdaniem wygląda twarz dużo młodziej ii ogólnie lepiej.

Koleżanka pozbywa się zmarszczek dzięki botoxowi
Przewiń na górę