Klienta interesują materace z pianki wysokoelastycznej

 

W sklepie pracuję od kilku tygodni. Czasami ludzie pytają mnie o różne rzeczy, ale nie mam jeszcze tak obszernej wiedzy. Dlatego noszę identyfikator z napisem, że jestem uczniem. Dzięki temu klienci nie denerwują się jak nie mogę im pomóc.

Materace, które mają piankę wysokoelastyczną są bardzo dobre

materac z pianki wysokoelastycznejDo naszego sklepu niedawno dojechały nowe produkty. Jest tam między innymi materac z pianki wysokoelastycznej, który jest nowością w naszym sklepie. Nikt mnie nie wdrożył w ten produkt i nie miałem o nim pojęcia. Wiedziałem jednak jak wygląda taki materac i wiedziałem, że sobie poradzę. Zapytałem też kierownika co mam mówić klientom a on dał mi sporo cennych informacji. Długo to nie musiałem czekać na pierwszego klienta, ponieważ tego samego dnia się zapytał o ten materac z pianki wysokoelastycznej, który zamierzał kupić. Widział, że jestem uczniem, ale nie zniechęciło go to do zadawania pytań. Mamy na sklepie taki egzemplarz pokazowy i każdy klient może sprawdzić osobiście, czy materac jest wygodny. Pytał czym jest wypełniony ten materac z pianki wysokoelastycznej co mnie zaskoczyło. Odpowiedziałem jednak, że to jest właśnie ta pianka. Klient nic nie wiedział na temat tego materaca i przyznał, że żona go wysłała a on nie ma pojęcia co kupić. Wiem, że te materace są dość dobre i mu śmiało go poleciłem. Dodałem, że żona na pewno będzie bardzo zadowolona. Klient uległ moim namowom i zdecydował się go kupić. Później to mi już szło coraz lepiej i sprzedałem wiele takich materaców w ciągu tygodnia.

Teraz już jestem normalnym pracownikiem bez żadnych identyfikatorów informujących, że się uczę. Praca coraz bardziej mi się podoba a to dlatego, że jestem całkowicie samodzielny. Potrafię odpowiedzieć na każde pytanie ze strony klienta.

 

Klienta interesują materace z pianki wysokoelastycznej
Przewiń na górę