Jednoczęściowe wygodne piżamy

 

Która z nas nie lubi po powrocie z pracy wskoczyć w swoją ulubioną, miękką piżamę i zanurzyć się pod kołdrą w towarzystwie dobrej książki i aromatycznej kawy? Kobiety na luzie najczęściej noszą jednoczęściowe piżamy!

Odstresuj się w jednoczęściowej damskiej piżamie!

piżama jednoczęściowa damskaMiałaś ciężki dzień w pracy? Doskonale Cię rozumiem, jedyne o czym marzę po powrocie do domu to zrzucić z siebie ciuchy i przebrać się w wygodne ubrania. Co najczęściej wybieram? Właśnie piżamę! I to nie byle jaką, bo jednoczęściową. W ostatnim numerze jednego ze znanych czasopism wyczytałam, że swobodny odpoczynek w domowym zaciszu relaksuje lepiej niż impreza. Sporo w tym prawdy, gdyż mam dużo więcej sił następnego dnia, jeśli poprzedniego zafunduję sobie relaks i odpoczynek w domu. Moim ulubionym wyborem na odprężenie jest aromatyczna kawa oraz piżama jednoczęściowa damska. Ubiór ten idealnie nadaje się na chłodniejsze wieczory w domowym zakątku. Po powrocie do domu uwielbiam wziąć zmysłową kąpiel w wannie a następnie wskoczyć w moją ulubioną jednoczęściową piżamę z misiem. Piżama jest koloru szmaragdowego i zakochałam się w niej w sklepie od pierwszego wejrzenia. Jest bardzo wygodna i śmiało mogę powiedzieć, że tak funkcjonalnej rzeczy w domu dotąd nie miałam. Poprzednie piżamy owszem były przyjemne, ale po paru przewróceniach się w łóżku „z boku na bok” miałam już odsłonięte plecy. Z tą jednoczęściową wersją nie mam już takiego problemu. Koniec z przeziębieniem czy uczuciem zimnych pleców! Uwielbiam ją właśnie za praktyczność. Nie ma również najmniejszych problemów z szybkim praniem, gdyż jest łatwa w czyszczeniu i bardzo szybko wysycha.

Moją ulubioną piżamą mogę cieszyć się przez cały rok, gdyż po stwierdzeniu jaka jest wygodna dokupiłam sobie jeszcze dwie sztuki w kolorach pudrowy róż oraz lazurowy. Polecam z czystym sercem wszystkim domatorkom i paniom pragnącym relaksu i komfortu w swoim domowym królestwie.

 

Jednoczęściowe wygodne piżamy
Przewiń na górę