Jaką pościel wybrać dla małego piłkarza?

 

Chłopcy, którzy uwielbiają sport, a w szczególności piłkę nożną, otaczają się na każdym kroku gadżetami z nią związanymi. Nad ich łóżkami wiszą plakaty faworyzowanych piłkarzy, na zeszytach mają ulubione zespoły, a na plecakach ulubione sportowe marki.

Pościele z logo FC Barcelony

pościel fc barcelonaJednak czemu nie wzbogacić ich o dodatkowe elementy? Jeżeli się na to zdecydujemy, najlepszym pomysłem będzie pościel z logotypem ulubionego zespołu. FC Barcelona, to jeden z najpopularniejszych klubów na świecie. Ich fanklub liczy ponad dwa miliony osób, a koszulki i gadżety firmowane marką, sprzedają się rocznie w milionach sztuk. Większość młodych piłkarzy fascynuje się tym zespołem i ich graczami, a pościel FC Barcelona, to idealna oferta, uzupełniająca kolekcję każdego, młodego fana. Poza tym chłopcy, którzy uprawiają ten sport już raczej wyrośli z pościeli, na których widniały kolorowe obrazki z bajek. Pościel z logo ulubionego zespołu piłkarskiego, wydaje się być idealnym przeskokiem z małego chłopca, do chłopca, który dorósł do tego, by mieć swoją pasję. Pościele z logotypem Barcelony są zrobione z bawełny, na komplet składają się cztery poszwy. Jedna na kołdrę, jedna na dużą poduszkę oraz dwie na mniejsze. Pościel kupiona bezpośrednio u producenta lub autoryzowanego dystrybutora, gwarantuje nam, że produkt jest oryginalny i certyfikowany. Oprócz logotypu, pościel może mieć nadrukowaną postać ulubionego piłkarza oraz zawierać jego autograf, co jest nie lada gratką dla każdego fana tego zespołu.

Pościel dla małego fana piłki nożnej jest bardzo ważnym elementem wystroju jego pokoju. Świetnie nadaje się na prezent, a znane każdemu logo FC Barcelona optymalnie komponuje się z każdym wnętrzem. Cena za komplet nie jest wygórowana i nie uszczupli naszego portfela.

 

Jaką pościel wybrać dla małego piłkarza?
Przewiń na górę