Jaka biżuteria pasuje do panny młodej?

 

Oczywiście każda panna młoda ma inny gust i styl. Nie każda kobieta chce występować w długiej do kostek białej sukni i z kwiecistym bukietem. Jednak w zdecydowanej części polskie kobiety są tradycjonalistkami i pragną wyglądać klasycznie, a jednocześnie wyjątkowo.

Biżuteria na miarę nowoczesnej kobiety

komplet biżuterii ślubnejDziś do kanonu mody ślubnej wkrada się mnóstwo nowoczesności. Krótkie sukienki dla panien młodych, wianek zamiast klasycznego welonu, czy nieco przezroczyste gorsety. W biżuterii również wiele się zmienia. Obok klasyki, równocześnie rozwija się nowoczesna biżuteria. Jaką warto kupić? Czy jest tylko jedna odpowiedź na to pytanie? Oczywiście nie ma, ponieważ każda z nas jest inna. Warto jednak skupić się na tym, jaki najczęściej jest wybierany komplet biżuterii ślubnej. Bez wątpienia króluje srebro. To kolor, który najbardziej pasuje do bieli. Kobiety, które kupują suknię ślubną w kolorze kości słoniowej i beżu, często stawiają również na złoto. Oczywiście wszystko wzbogacone drogocennymi kamieniami, zazwyczaj o jasnym kolorze. Ostatnimi czasy bardzo popularna jest również biżuteria wykonywana metodą sutaszu. Można więc rzec, że ile kobiet, tyle wyborów. Ceny takich kompletów są naprawdę różne. Można kupić je dość tanio, ale i bardzo drogo. Wszystko zależy od tego, jakimi środkami dysponujemy. Wyboru takiej biżuterii warto dokonywać z rozsądkiem. Możemy bowiem wybrać taki komplet, który w późniejszym czasie gdzieś wykorzystamy. Taka uniwersalna biżuteria również może być piękną ozdobą podczas ślubu.

Wybór kompletu biżuterii ślubnej, to sprawa bardzo indywidualna. Warto kierować się swoimi prywatnymi upodobaniami, ale i uniwersalnością. Choć sukni ślubnej już nigdzie nie wykorzystamy, to biżuterię z powodzeniem możemy jeszcze wiele razy gdzieś założyć.

 

Jaka biżuteria pasuje do panny młodej?
Przewiń na górę