Jak zorganizować tanie przeprowadzki prywatne w Poznaniu

Przeprowadzki prywatne

Z mężem wpadłam na taki dobry pomysł, który polegał na tym, że wynajmiemy nasz dom komuś na czas określony. Tak na pół roku zamierzamy przeprowadzić się do Poznania, bym mogła tam pomóc mojej siostrze, która dosyć poważnie zachorowała.

Przeprowadzki prywatne nigdy nie są łatwe

Przeprowadzki prywatneMy mieszkamy w Warszawie, więc mąż by dojeżdżał do pracy. Wiem, że pokonanie trasy warszawa-poznań zajmie mu dość dużo czasu, ale musi przez jeszcze jeden tydzień być, że tak to ujmę fizycznie w pracy. Potem może pracować zdalnie przez internet, nie będzie musiał być w pracy cały czas. Tak więc tylko przez tydzień będzie pokonywał tą trasę poznań-warszawa. Mąż też chciał pomóc mojej siostrze, wie jak mi na tym zależy by jej pomóc. Skoro chcieliśmy na ten czas wynająć nasz dom, by też przy okazji trochę zarobić to musieliśmy dokonać przeprowadzki. Głównie zabieraliśmy nasze osobiste rzeczy, a całą resztę zostawiliśmy w naszym domu. Znaleźliśmy przesympatyczne małżeństwo, które dopiero co się wprowadziło do miasta i chcą oczywiście kupić sobie dom, ale jeszcze nie nadarzyła się dobra oferta. Wynajęcie takiego domu na pół roku jest idealnym rozwiązaniem dla nas i dla nich. Przeprowadzki są trudne i wymagają dużego wysiłku. Udostępniliśmy im nasz garaż, tak, by mogli oni tam schować swoje meble. Te pół roku było akurat obejmował wiosnę i lato. Tanie przeprowadzki prywatne Poznań zwłaszcza z powodów osobistych są ciężkie, przynajmniej dla mnie. Wolałabym mieć inny powód wyprowadzenia się z domu na okres tymczasowy.

Kiedyś oglądałam taki program w telewizji, w którym tam były przeprowadzki domów, był bardzo ciekawy i z niego wiedziałam jak pomysłowo zapakować swoje rzeczy i jak je bezpiecznie przewozić. Były tam też omawiane przeprowadzki biur, ale to mnie już mniej interesowało. Warunki wynajmu były dobre.

Jak zorganizować tanie przeprowadzki prywatne w Poznaniu
Przewiń na górę