Jak znalazłam sklep z biustonoszami o dużych rozmiarach?

Czasami wydaje nam się, że kiedy znaleźliśmy już sposób na uporanie się z naszymi kompleksami, życie zaczyna być bardziej kolorowe. Niestety wówczas również mogą pojawić się dodatkowe problemy. Jakie? O tym poniżej.

Jak dobierać biustonosz w dużym rozmiarze?

biustonosze duże rozmiaryMoim odwiecznym i wstydliwym problemem były małe piersi i moja mama doskonale to rozumiała. Na dwudzieste urodziny ufundowała mi spełnienie mojego marzenia, czyli powiększanie piersi. Od tamtego momentu moje życia wydawałoby się, zaczęło być bardziej kolorowe. Jednak nic z tych rzeczy. Nie sądziłam, że tak ciężko jest dobrać biustonosz o dużym rozmiarze. Wcześniej nie miałam z tym problemów, lecz teraz stało się to dla mnie prawdziwą katorgą. Niestety nawet sztuczny biust nie będzie wiecznie jędrny i jeśli o niego odpowiednio nie zadbamy, szybko utraci swoje walory. Któregoś dnia otworzono w moim mieście nowy sklep z bielizną i choć nie byłam pozytywnie nastawiona, postanowiłam tam poszukać rozwiązania swojego problemu. W sklepie można było spotkać bieliznę głównie damską i oczywiście najróżniejsze biustonosze duże rozmiary również można było dostrzec już na pierwszy rzut oka! Problem z dobraniem biustonosza nagle w mojej głowie przestał istnieć i stwierdziłam, że skoro w tym sklepie jest aż tak wielki wybór to z pewnością w końcu coś dla siebie dopasuję. Tym bardziej, że w przypadku dużych biustonoszy nie były to jedynie klasyczne staniki, a najróżniejsze ich odsłony. Zarówno te bez ramiączek, jak i bardziej wycięte, bardziej zabudowane, koronkowe, bawełniane, usztywniane. Dosłownie wszystko, co kobieta mogłaby sobie wymarzyć. W doborze odpowiedniego biustonosza pomogła mi również Pani ekspedientka, która wykazując się poczuciem humoru i dużym profesjonalizmem szybko poleciła mi coś dla mnie.

Po niezwykle krótkim czasie udało nam się dopasować do moich piersi nie jeden, a kilka przepięknych biustonoszy i to w różnych rozmiarach! Kiedy je zakładałam zaczęłam rozumieć, jak ważny jest dobór odpowiedniego stanika. Nagle nic mnie nie piło, nic nie drapało, a biust stał się lekki i wyglądał naprawdę atrakcyjnie!

Jak znalazłam sklep z biustonoszami o dużych rozmiarach?
Przewiń na górę