Jak zarobiłem na znakowaniu odzieży

Przyznam, że nigdy nie byłem człowiekiem lubiącym pracować na etacie. Zawsze uważałem, że jestem wystarczająco dobrze zorganizowany i pracowity, by prowadzić własną, i to wcale nie małą firmę. Ostatnio jednak postanowiłem zrealizować to wszystko, o czym od tak dawna myślałem.

Znakując odzież mogłem zarobić niezłe pieniądze

znakowanie odzieżyWiedziałem, że nie będzie to nic prostego. Jako zwykły pracownik nie martwię się o bardzo wiele rzeczy, które tutaj musiałem codziennie brać pod uwagę. Prawda jest taka, że dopóki ktoś nie przejdzie na swoje, nie zrozumie, jak dobrą rzeczą jest otrzymywanie wypłaty niezależnie od wyników finansowych firmy. Stwierdziłem, że najłatwiej pójdzie mi znakowanie odzieży, ponieważ znałem się na tym już od jakiegoś czasu. Było to dość mało znane, dlatego liczyłem na sprawne wykorzystanie niszy istniejącej w naszym mieście. Miałem sto procent racji – zapotrzebowanie na moją usługę było naprawdę duże. Znakować odzież umiałem dobrze i miałem do tego sprzęt, dlatego też ludzie byli zadowoleni z efektów moich zleceń. Czasem było ciężej, czasem łatwiej, ale koniec końców zawsze udawało mi się wyjść na swoje. Do tej pory miałem jedynie jeden miesiąc, w którym zarobki byłyby porównywalne z tym, co zarobiłbym w tym czasie u kogoś innego na etacie. Poza tym znakując odzież zarabiałem naprawdę świetne pieniądze i prawda jest taka, że mogłoby mi to wystarczyć na wiele długich lat. Wiedziałem jednak, że nie zawsze wszystko będzie się przedstawiało tak kolorowo – dlatego postanowiłem otworzyć kilka dodatkowych biznesów.

Teraz jestem w stu procentach spokojny o to, czy będę miał pieniądze na przeżycie kolejnego miesiąca. Nawet jeśli jedna działalność nie przynosi spodziewanych zysków, szybko mogę to nadrobić z innych źródeł. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak szybko udało mi się dojść do stabilności finansowej.

Jak zarobiłem na znakowaniu odzieży
Przewiń na górę