Jak uzyskać efekt symetrycznych brwi?

Nasze brwi stanowią oprawę nie tylko dla oczu, ale przede wszystkim całej naszej twarzy. Można je przyrównać do ramy obrazu, która nadaje całości „to coś”. Dlatego też warto zadbać o ich wygląd i o to, aby prezentowały się estetycznie oraz aby jak najbardziej były zbliżone do siebie pod względem symetrycznym. Paradoksalnie można taki efekt osiągnąć w bardzo prosty sposób.

Sposób na idealny kształt brwi

makijaż permanentny brwi kołobrzegBrwi są jedną z najbardziej charakterystycznych cech na naszej twarzy. Od razu przykuwają uwagę nawet silniej niż oczy, czy usta. Dlatego też tak bardzo widoczna jest na nich każda nierówność zwłaszcza w makijażu. Obecnie na rynku mamy do dyspozycji multum kosmetyków ułatwiających nam makijaż brwi, jak na rozkład żele, czy specjalne pomady jednakże często wyrysowanie idealnego kształtu pochłania bardzo dużo czasu i nierzadko też nerwów. Możemy temu łatwo zaradzić umawiając się na makijaż permanentny brwi Kołobrzeg posiada salony kosmetyczne, które umożliwiają nam skorzystanie z każdej, nowoczesnej metody jaką obecnie wykonuje się taki makijaż. Jedną z najpopularniejszych jest metodą piórkowa polegająca na nacinaniu skóry bardzo cieniutkimi nożykami, a następnie wpuszczanie pod nią barwnika. W ten sposób dorysowuje się nowe włoski na naszych brwiach o dowolnej grubości, a także kierunku w jakim są ułożone. Efekt zatem jest niezwykle naturalny i gwarantuje nam estetyczne oraz idealnie symetryczne brwi.

Cały zabieg przeprowadzany jest oczywiście na znieczuleniu. Przed jego wykonaniem specjalistka rysuje nam kontury wokół naszych brwi, które sugerują ich kształt. Możemy na nie dowolnie wpływać i je korygować, a kiedy zaakceptujemy ich wersję końcową wówczas przystępuje się do wykonywania makijażu. Często metoda piórkowa jest łączona z metodą cieniowania, która sprawia, że nasze brwi wyglądają gęściej i są bardziej wyraziste, acz wciąż naturalne.

Jak uzyskać efekt symetrycznych brwi?
Przewiń na górę