Internetowa sprzedaż markowej odzieży

Moja matka miała butik w centrum miasta, w którym sprzedawała tylko markowe ubrania. Całkiem nieźle jej szło i nawet zaczęła się zastanawiać nad otwarciem takiego samego sklepu, ale w innej części miasta. Zasięg jednak był jak dla mnie zdecydowanie za mały i znalazłam inne rozwiązanie.

Prowadzenie sklepu z markową odzieżą 

markowa odzież ze sklepu internetowegoMiałam nieco inne podejście do sprzedaży niż moja mama i dlatego mały sklep w mieście nie był dla mnie wystarczający. Postanowiłam oferować odzież w sklepie online, bo tylko taka forma sprzedaży gwarantowała mi zasięg na cały kraj. Wiedziałam, że będę miała więcej klientów, a markowa odzież ze sklepu internetowego była najchętniej kupowana z uwagi na niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych. Miałam dojścia do markowej odzieży, bo moja mama znała producenta i z tym samym człowiekiem chciałam współpracować. Kolegę poprosiłam, żeby założył mi sklep internetowy. Zrobił to i wziął ode mnie dużo mniej niż od swoich pozostałych klientów. Odzież trzymałam w magazynie, który wynajmowała moja mama. Miała tam sporo miejsca i mogłam trzymać w tam ubrania. Oferowałam markową odzież w dość niskich cenach, co miało mi zagwarantować zbyt. W moim sklepie internetowym dostępna była odzież damska oraz męska. Wprowadziłam również obuwie. Mama od razu zauważyła różnicę, bo sprzedawałam pięć razy więcej odzieży niż ona. Nie musiałam płacić za lokal, przez co ponosiłam o wiele niższy koszt utrzymania sklepu internetowego. Od samego początku nieźle sobie radziłam.

Mama po jakimś czasie poprosiła mnie o pomoc przy założeniu sklepu online. Zorientowała się, że sprzedaż w tej formie jest na dużo wyższym poziomie. Pomogłam jej i cieszyłam się, że zmieniła zdanie, ponieważ chciałam, żeby i ona sobie dobrze radziła i dużo zarabiała.

Internetowa sprzedaż markowej odzieży
Przewiń na górę