Impreza z dj’em

 

W dzisiejszych czasach co raz częściej organizuje się imprezy z różnych powodów. Jest to między innymi wesele, osiemnastka, urodziny, chrzciny, studniówka i wiele innych. Do tego wszystkiego potrzebna będzie muzyka. 

Czy warto wybrać dj’a na imprezę?

dj na każdą imprezęObecnie ludzie wahają się przed wyborem między orkiestrą a dj’em na wesele czy inną okoliczność. Wybór ten zależy od tego, czy chcemy, aby ktoś śpiewał czy tylko puszczał piosenki. Jeżeli chodzi o orkiestrę to liczy ona zazwyczaj od dwóch do trzech osób. Wokaliści posiadają własny sprzęt i samodzielnie wykonują piosenki. Natomiast dj na każdą imprezę nie potrzebuje dużo sprzętu. Niezbędny jest tylko laptop konsoleta i głośniki, ewentualnie jakieś efekty świetlne. Ceny wynajęcia dj’a czy orkiestry również się różni. Dj przeważnie proponuje mniejszą cenę niż orkiestra, jest to oczywiście zrozumiałe. Niższa cena poza tym nie oznacza, że dj jest gorszy, w żadnym wypadku. Dj ma niesamowite umiejętności komunikacyjne. Rozkręci każdą imprezę, wymyśli ciekawe zabawy i sprawi, że wszyscy goście imprezy będą zadowoleni. Z reguły dj posiada swoją listę piosenek, jakie będzie puszczał na zabawie ale jeśli chcemy, możemy zaproponować mu swoją playlistę lub poprosić o puszczenie innych kawałków. Oprócz tego dj jest elastyczny, co oznacza, że potrafi wkomponować się w każdy rodzaj imprezy, czy to wesele czy sylwester czy urodziny, zawsze będzie dawał z siebie jak najwięcej.

Przy wyborze dj’a najlepiej dowiedzieć się, który jest najlepszy. Można zapytać znajomych czy znają jakiegoś godnego polecenia dj’a, można poszukać w internecie i umówić się na wstępne spotkanie. Po rozmowie nie trzeba od razu podawać odpowiedzi. Można spokojnie przemyśleć sobie, czy właśnie ten dj będzie spełniał nasze oczekiwania czy może warto poszukać kogoś innego.

 

Impreza z dj’em
Przewiń na górę