Gry karciane na grilla

gry karciane

Potrzebuję podpowiedzi. Szukam gier, które nadawałyby się na wyjazdy plenerowe, typu grill. Macie może coś takiego w domu? Jeśli możecie podpowiedzcie. Organizujemy na koniec sierpnia spotkanie rodzinne. Mam dużą rodzinę i niby wszyscy ze strony ojca mieszkają w naszej okolicy, ale jednak rzadko mamy okazję się spotkać.

Czy gry karciane będą odpowiednie?

gry karcianeNasi rodzice, to się jeszcze widują co imieniny. Nas młodych jest już zbyt wielu. Jak się wszyscy zjadą to jak wesele. Biorąc pod uwagę koszty, stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie grill. Tak więc wszystko już jest ustalone. Pozostaje sprawa zajęcia dzieci. Byłam ostatnio w sklepie i w oko wpadły mi gry. Nie przyglądałam się im, bo na to czasu nie miałam. Jednak stwierdziłam, że to świetny pomysł. Dzięki grom naszym dzieciom będzie łatwiej się ze sobą zakolegować. Wstępnie przeglądałam ofertę sklepu internetowego, ale przyznam szczerze, że nie wiem co wybrać. Gry planszowe, a może łamigłówki? Jakie? Nie mogą to być gry z dużą ilością elementów, bo obawiam się, że zaraz się pogubią w trawie. Gry karciane sklep też będą zagrożone. Macie jakieś pomysły? Inna sprawa muszą to być gry, którymi i czterolatek się zajmie i dziesięciolatek. Leży u mnie jedna stara gra planszowa, trochę zapomniana, zabiorę ją. Muszę jednak jeszcze dokupić coś innego. Jutro wstąpię do sklepu specjalizującego się w grach. Tam pewnie mi coś doradzą. Chciałabym jednak poznać Wasze propozycje. Jak podacie mi jakieś tytuły, to w sklepie sobie je obejrzę i jeśli przypadną mi do gustu od razu kupię. Jeszcze raz co najważniejsze powtórzę.

Potrzebuję gier nadających się dla dzieci w różnym wieku i takich, żeby w całości wróciły ze mną do domu. Nie chcę inwestować pieniędzy na jeden raz. Chcę, dzięki tym grą, spróbować moje dzieciaki trochę odciągnąć od kompa.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie https://www.moriongames.pl/gry-karciane-c-6.html

Gry karciane na grilla
Przewiń na górę