Geolog praktyk

Po studiach geologicznych, można pójść w dwóch kierunkach zawodowych. Po pierwsze można zająć się teoretycznym badanie procesów geologicznych i pogłębiać wiedzę w tej dziedzinie, po drugie zaś można zająć się działaniami praktycznymi, co zwykle ma związek z geologią inżynierską, czyli badaniem gruntu pod kątem wznoszenia i wzmacniania budowli.

Geolog łączący teorię z praktyką

najlepszy geolog z KrakowaPonieważ chciałam wznieść biurowiec, na potrzeby mojej firmy, potrzebowałam geologa praktyka. Jednak bardzo zależało mi, aby posiadała głęboką i specjalistyczną wiedzę ze swojej dziedziny. Muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu najlepszy geolog z Krakowa. Specjalista nie tylko mógł się poszczycić szeroką wiedzą praktyczną, ale również systematycznie pogłębiał wiedzę teoretyczną, czego najlepszym dowodem były liczne certyfikaty oraz zaświadczenia o udziale w specjalistycznych konferencjach. Muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem wiedzy geologa. Badania były przeprowadzane bardzo dokładne, a ekspertyza niezwykle szczegółowa. Dotyczyła nie tylko samych cech gruntu, ale również sugerowanych rozwiązań. Geolog zaproponował pewne rozwiązania techniczne, które znacznie poprawią bezpieczeństwo. Muszę przyznać, że były to bardzo istotne informacje. Dodatkowo całość była dostępna w bardzo konkurencyjnej cenie. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi, która w połączeniu z konkurencyjną ceną była usługą idealną.

Decydując się na zatrudnienie geologa, szukałam najlepszego specjalisty. Na szczęście udało mi się znaleźć geologa z Krakowa, który łączył duże doświadczenie, tożsame z wiedzą praktyczną, z szeroką wiedzą teoretyczną, dokładnie udokumentowaną. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi, ponieważ nie dotyczyła tylko badań terenu, ale również sugerowanych rozwiązań.

Geolog praktyk
Przewiń na górę