Firma zdobyła nagrodę za najlepsze drzwi szklane

drzwi szklane

Moja firma dostała nagrodę za najlepsze produkty, które są wytwarzane w regionie. Nasza miejscowość jest duża. W miejscowości Wrocław, w której mieszkam i prowadzę firmę jest sporo firm, które zajmują się podobną branżą.

Drzwi szklane starannie wykonane

drzwi szklaneCzuję się wyróżniony, że to właśnie moja praca została doceniona przez klientów. Drzwi szklane, które produkuję zostały bardzo pozytywnie ocenione, trwale wykonane drzwi szklane z Wrocławia przygotowuję starannie i staram się aby były bezpieczne dla użytkujących je klientów. W ofercie poza drzwiami mam także kabiny prysznicowe na wymiar w normalnych wielkościach. Łazienki są różne dlatego zdecydowałam się na wprowadzenie indywidualnych wymiarów. Jeżeli jest taka potrzeba to moi pracownicy docinają kabiny bez dodatkowych kosztów. Do oferty ostatnio wprowadziłam szklane balustrady. Są one często zamawiane przez instytucje państwowe i prywatne korporacje klienci indywidualni zdarzają się sporadycznie ale są wyjątkami. Jestem wdzięczny wszystkim osobom, które głosowały na moją firmę. Moja firma zatrudnia najlepszych pracowników i ta nagroda należy się wszystkim moim pracownikom. Bo to dzięki im i ich zaangażowaniu i codziennej pracy moja firma zajmuje taką pozycję w branży. Szczególnie doceniam szklarzy, których zatrudniam. Szklarz to bardzo poszukiwany zawód w dzisiejszych czasach. Wiele młodych ludzi przekonuj się, ze szklarz daje im gwarancję dobrej pracy, w której można uzyskać wysokie zarobki. W podziękowaniu dla wszystkich pracowników postanowiłam przygotować drobne upominki. Zainwestowałam w bony pieniężne. Dzięki nagrodzie moja firma zyskała darmową reklamę więc pracownicy także powinni coś z tego mieć.

Drzwi szklane i balustrady dzięki reklamie i wyróżnieniu na pewno będą się jeszcze lepiej sprzedawać. Pracownicy zupełnie nie spodziewali się bonów. Byli bardzo szczęśliwi.

Firma zdobyła nagrodę za najlepsze drzwi szklane
Przewiń na górę