Firma zajmująca się doradztwem prawnym dla firm

Długo czekałem na to, aż będę gotowy na otworzenie własnej działalności gospodarczej. Po ukończeniu studiów i dziesięciu latach doświadczenia stwierdziłem, że dalsze czekanie nie ma już większego sensu. W końcu nie oszukujmy się – jak teraz nie wypali, to prawdopodobnie już nigdy.

Zacząłem świadczyć usługi w zakresie doradztwa prawnego dla firm

doradztwo prawne dla firm w PoznaniuNie była to branża prosta ani łatwa. Wiedziałem od samego początku, że jeśli kiedykolwiek będę chciał prowadzić firmę w tym sektorze, to będę musiał być przygotowany na bardzo wiele trudów i wyrzeczeń. Byłem jednak gotowy na wszystkie te poświęcenia – wizja własnej firmy działała na mnie bardzo motywująco. Gdy tylko zacząłem zrozumiałem, że część moich obaw była nieco nieuzasadniona. Prawda była taka, że na tamten moment doradztwo prawne dla firm w Poznaniu nie było wcale aż tak rozbudowane, jak jest obecnie. Wiele firm szukało tego rodzaju usług ale albo prawnicy nie mogli ich przyjąć, bo mieli zarezerwowane terminy, albo też ceny były zbyt duże, by ktokolwiek miał się na to skusić. Gdy tylko zacząłem się reklamować klienci zaczęli walić do mnie drzwiami i oknami. Wiedziałem, że nie mam szans na to, by w pojedynkę wszystkich obsłużyć. Postanowiłem zatrudnić dodatkowych prawników, którzy będą mi w tym wszystkim pomagać. W ten właśnie sposób rozpoczęła się kariera mojej firmy, która obecnie jest na prawdziwym szczycie. Wiem, że nie miałbym nic z tego co osiągnąłem, gdybym któregoś dnia nie zdecydował się na odrobinę zaangażowania i poświęcenia.

Teraz zawsze gdy ktoś pyta mnie, czy jest sens zakładać własną firmę, odpowiadam, że jest. Nie ma po co pracować na to, by ktoś inny miał lepiej, skoro można wszystko co się zarabia mieć tylko i wyłącznie dla siebie. W ten sposób ma się znacznie więcej motywacji do pracy.

Firma zajmująca się doradztwem prawnym dla firm
Przewiń na górę