Firma cateringowa na różne okazje

Wieczór panieński zdarza się (najprawdopodobniej) raz w życiu. Trzeba więc wszystko dokładnie zaplanować, żeby kobiety mogły się pobawić ten ostatni raz samotnie, bez towarzystwa mężczyzn. Ja na szczęście, miałam takie fajne grono przyjaciółek, że pomagały mi wszystko zorganizować. Powiedziały nawet, że sama mam nic nie robić, bo to wieczór dla mnie.

Catering na mój wieczór panieński

firma cateringowa grudziądzWiadomo, że najważniejsze podczas każdej zabawy jest odpowiednie jedzenie. Z pomocą przyszła firma cateringowa grudziądz w której pracowała moja przyjaciółka, więc miałam wielkie szczęście. Miałam wgląd w to, co będzie nam serwowane. Oczywiście musiał być hummus i dania z piersi kurczaka, które wszystkie uwielbiałyśmy. Ja lubiłam najbardziej faszerowane filety z papryką i serem. Nie ma też nic lepszego niż zapiekany filet z suszonymi pomidorami, rukolą i serkiem camembert. Dlatego to wszystko musiało znaleźć się na moim wieczorku kawalerskim. No i oprócz tego paszteciki i barszczyk czerwony, bo to jest dobre do wszystkiego. Z zup wybrałyśmy krem z pomidorów i zwykłą pomidorową. Nikt u nas rosołu nie lubił i bardzo się cieszyłam, bo sama też za nim nie przepadał. Było też pyszne spaghetti bolognese z serem i pomidorami. Wszystko to, co zawsze jemy w różnych restauracjach. Chciałyśmy mieć takie dania na moim wieczorku, bo dobrze się przynajmniej najemy. Nie planowałyśmy szaleć, tylko odrobinę potańczyłyśmy, a tak to skupiłyśmy się na rozmowach i na jedzeniu.

Miałam najwspanialszy wieczór panieński na świecie. Najadłam się jak nigdy i mogłam spędzić czas z moimi przyjaciółkami, które bardzo cenię. Pomogły mi wszystko zorganizować, więc nie musiałam się denerwować, że coś pójdzie nie tak, bo zawsze miałam je pod ręką w razie jakiegoś problemu.

Firma cateringowa na różne okazje
Przewiń na górę