Eleganckie i stylowe sukienki ciążowe

Jako fotograf zawsze dbam o to, by modelki dobrze się czuły. Jedne wolą zdjęcia w plenerze, inne w studio. Jedne lubią pozować i mają w tym doświadczenie, a inne są trochę nieśmiałe i długo się rozkręcają. Nie mniej jednak wszystkie przychodzą w jednym celu – chcą mieć piękne zdjęcia z okresu ciąży.

Wygodne sukienki dla ciężarnych

sukienki ciążowe dla fotografówWiadomo, że ciąża to specyficzny okres dla każdej kobiety. Z jednej strony jest nerwowy, a z drugiej oczekiwanie dziecka jest bardzo ekscytujące. Zawsze staram się, by zdjęcia były różnorodne, tak by każda modelka miała niepowtarzalne fotografie. Dlatego też chciałem się zaopatrzyć w kilka nowych produktów. Nie każda kobieta ma w garderobie odpowiednie ubranie i akcesoria do zdjęć. Postanowiłem, że kupię kilka i będę oferował w ramach sesji do wypożyczenia za drobną opłatą. Znalazłem nawet firmę, która robiła piękne sukienki ciążowe dla fotografów. Sukienki były dopasowane i luźne, długie i krótkie. Każda jednak była doskonale uszyta z dbałością o każdy szczegół, a także wygodna. Wiedziałem, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Celowałem w sukienki w jednym fasonie, tak by zarówno kobieta w szóstym, jak i w dziewiątym miesiącu ciąży mogła się zmieścić w sukienkę. Ubrania miały koloru intensywne, dzięki czemu niepotrzebne były inne dodatki. Dokupiłem do sukienek też kilka spódnic, bluzek i narzutek dla kobiet ciężarnych. W innym sklepie zamówiłem za to wianki ze sztucznych kwiatów i kapelusze.

Dzięki temu, że oferuję teraz ubrania do wypożyczenia na sesję to mam więcej klientek. Żadna przecież nie kupiłaby sukienki na jeden dzień, a tak mogą się przebierac i znaleźć coś odpowiedniego. Jestem zadowolony ze współpracy z producentem ubrań dla ciężarnych i na pewno będę tam kupował ubrania dla fotografów.

Eleganckie i stylowe sukienki ciążowe
Przewiń na górę