Dzieci i szykowne panele dekoracyjne 3d

Szykowne panele dekoracyjne 3d

Moje dzieci zażyczyły sobie odnowy pokoju. Miały być to panele dekoracyjne 3d w jakieś specjalne zamawiane wzorki z bajek. Pomyślałam sobie, no dobra, raz są młodzi, mogę się zgodzić. Dlatego panele ścienne 3d mogły wpaść im do głowy. Rzucają się w oczy, i wpadły im właśnie jak byliśmy u znajomych. Może nawet u siebie zrobiły jakiś wąski pasek, bo panele 3d mają różne motywy, nie tylko dziecięce.

Szykowne panele dekoracyjne 3d w pokoju dziecięcym?

Szykowne panele dekoracyjne 3dJednak wracając do moich dzieci, bardzo chciały one mieć te panele 3D w swoim pokoju, tak więc udaliśmy się do specjalnego sklepu, gdzie własnie takowe szykowne panele dekoracyjne 3d można znaleźć. Oczywiście skoro to były dzieci wybraliśmy jakieś wzory dziecięcy. Mojej córce spodobały się najbardziej misie oraz rybki jako panele 3D. Więc nie było wyjścia zostają te misia jaki rybki. Po powrocie do domu zabraliśmy się za montaż tych paneli, na szczęście były to duże panele, które bardzo szybko, jak i sprawnie można było zamontować. Na rynku istnieje wiele klei, które najdą się do montażu tychże paneli. Dlatego właśnie ten montaż przebiegł tak sprawnie. Już w ciągu dnia skończyliśmy ten montaż paneli 3D i nowy wystrój pokoju dziecięcego był gotowy.

Efekt paneli był świetny, nam się podobało, jak i dzieciom, co chyba jest najważniejsze. Do tego jeszcze byłam dumna z wyboru, gdyż znajomi, którzy przychodzili do naszych pociech również byli zachwyceni tymi pięknymi panelami 3D. 

Dzieci i szykowne panele dekoracyjne 3d
Przewiń na górę