Drzwi wewnętrzne w dobrej cenie

 

W tym roku kupiłam sobie pierwsze własne mieszkanie. Nie brałam na nie kredytu. Dostałam jakąś większą kwotę pieniędzy po tym jak mama sprzedała dom po babci a także miałam sporo swoich oszczędności, które odkładałam od lat właśnie na ten cel.

Dobrze zamontowane drzwi

drzwi wraz z montażem w KatowicachZależało mi na tym żeby mieszkanie kupić tanio i ewentualnie wyremontować. Ja sama lubię robić takie rzeczy i uważam, że mi to nawet wychodzi. Oczywiście nie nadaję się do przeprowadzenia wszystkich tego typu prac sama. Na przykład sama nie odważyłabym się na przykład na wymianę drzwi. Jest to zajęcie jednak wymagające dość znacznej tężyzny fizycznej i chyba po prostu lepiej jeśli zrobi to mężczyzna. Takie drzwi wraz z montażem w Katowicach można kupić w dobrej cenie. Mi koleżanka poleciła jedną dobrą hurtownię, w której podobno jest największy wybór w regionie a także najniższe ceny. Także tam pojechałam. Chciałam żeby drzwi były przede wszystkim porządne.  Nie chciałam przecież za jakiś czas kupować nowe. W tej hurtowni był rzeczywiście duży wybór i wszystkie drzwi bardzo mi się podobały. dlatego też chyba tak szybko dokonałam wyboru. Oczywiście przy zakupie od razu zaznaczyłam, że chcę też opcję montażu dodatkowo. Myślałam, że coś takiego będzie sporo kosztowała. A okazało się, że nie był to duży koszt. I udało mi się ten montaż zamówić już za dwa dni także nie musiałam długo czekać. Panowie, którzy do mnie przyjechali byli prawdziwymi profesjonalistami.

Także praca przebiegała bardzo sprawnie. Gdy widziałam jak to robią wiedziałam, że sama to i tak raczej nie dałabym rady tego zrobić bo to wymaga dwóch osób i to do tego takich, które są pewne tego co robią. Myślałam, że taki montaż potrwa cały dzień. A już po jakimś czasie miałam zamontowane bardzo dobrze wszystkie drzwi.

 

Drzwi wewnętrzne w dobrej cenie
Przewiń na górę