Druk plakatów na koncert

Pracuję w znanym klubie muzycznym w Katowicach. Często występują u nas bardzo znane zespoły muzyczne z całego kraju, ale także staramy się promować lokalną twórczość. Niestety, na ostatni koncert nowego zespołu przyszła jedynie garstka osób i to głównie stali bywalcy klubu, którzy przychodzą zawsze. Na naszej stronie internetowej zawsze widnieje informacja o koncertach.

Druk plakatów dla klubu muzycznego

tani druk plakatów w KatowicachJak widać to jednak nie wystarczyło do wypromowania imprezy. Na pewno członkom zespołu było przykro, jednak nic nie mogliśmy zrobić. Jednak wiedzieliśmy, że następnym razem musimy przygotować także coś poza informacjami w internecie, tak by frekwencja była nieco lepsza. Wymyśliliśmy, że przydałby się nam tani druk plakatów w Katowicach. Dawno nie robiliśmy żadnej takiej reklamy, bo klub i tak przyciągał sporo osób i zarabiał na siebie. Dodatkowe działania marketingowe nie były nam potrzebne, a fani sami się informowali o koncertach. Z nowym zespołami trzeba jednak bardziej popracować. Postanowiliśmy założyć, że to będzie stała data koncertowa, w każdy czwartek będą tylko młode, nowe zespoły. Cykl powinien być bardziej zachęcający niż pojedyncza impreza. Na plakacie umieścimy nasze logo, jak również ciekawą grafikę. Podamy rozpiskę na najbliższe koncerty i informację, że przy zakupie biletów na dwa koncerty trzeci będzie za pół ceny. Zniżki zawsze zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniach. Plakaty rozwiesimy przed wejściem do klubu i w okolicy.

Miejmy nadzieję, że na koncert w przyszły czwartek stawi się więcej ludzi niż ostatnio. Plakaty były dobrze zaprojektowane i wydrukowane, wisiały w widocznych miejscach, zatem powinny przynieść jakiś skutek marketingowy. W internecie informacje też się pojawiły. Liczymy, że pomysł plakatowy chwyci.

Druk plakatów na koncert
Przewiń na górę