Doświadczona pomoc drogowa to nie tylko autoholowanie

pomoc drogowa

Niektórzy z nas chodzą z głową w chmurach, ja niestety się do nich zaliczam. Warszawa ósma rano, wsiadam do swojego ukochanego auta i jadę na zakupy. Po drodze zauważyłam, że kończy mi się paliwo, więc zajechałam na najbliższą stację benzynową, zatankowałam i udałam się do kasy zapłacić.

Warszawska pomoc drogowa i szybka pomoc

pomoc drogowa Jakie było moje zdziwienie gdy na paragonie zauważyłam, że zapłaciłam za benzynę a przecież zawsze tankuję olej napędowy, wróciłam do kasjerki i powiedziałam, że popełniła błąd. Okazało się jednak, że to ja się pomyliłam i zatankowałam nie z tego dystrybutora co trzeba, wskutek czego w baku zamiast oleju do diesla miałam benzynę. Stacja nie mogła mi pomóc. Dobrze, że doświadczona pomoc drogowa Warszawa funkcjonuje dobrze, przyjechali szybko i wypompowali źle zatankowane paliwo. Na szczęście holowanie samochodu nie było potrzebne, pracownicy uwinęli się sprawnie i pocieszyli mnie, że takie pomyłki się zdarzają. Po naprawieniu błędu, mogłam kontynuować jazdę. Auto pomoc była dla mnie i mojego samochodu ratunkiem, bo dowiedziałam się jakie szkody moja nieroztropność mogła poczynić. Gdybym odpaliła silnik i pojechała to tylko autoholowanie do warsztatu byłoby jedyną alternatywą dla mojego auta. Nieprzewidziane wypadki z paliwem to moja specjalność, rok temu gdy wybrałam się z dziećmi do dziadków, po drodze rozmawialiśmy, śpiewaliśmy aż tu nagle samochód odmówił posłuszeństwa i stanął. Nie wiedziałam co się stało, ale na szczęście zatrzymał się kierowca Tira i powiedział, że skończyło mi się paliwo, ale było mi wstyd. Dobrze, że chociaż jestem trochę przezorna i miałam telefon do firmy auto pomoc, wytłumaczyłam z czym mam problem i paliwo zostało mi dowiezione. Warszawa jest miejscem, gdzie wszystko jest w zasięgu ręki, a tam były tylko lasy, miałam szczęście, bo gdyby nie podpowiedź to zamówiłabym holowanie do warsztatu.

Pomoc drogowa w Warszawie świadczy kompleksowe usługi i mimo, że byłam 40 km dalej, pomogli mi i obeszło się bez stresu, tylko dzieci śmiały się ze mnie, że zapomniałam zatankować auta.

http://www.auto-abc.pl/autoholowanie-24h

Doświadczona pomoc drogowa to nie tylko autoholowanie
Przewiń na górę