Dostawczaki na wynajem

Wynajmując auta dostawcze całe szczęście miałem na tyle duże pomieszczenie, że znalazło się miejsce dla moich pracowników, a także dla samochodów, które wynajmowaliśmy. Początkowo zaczynaliśmy z dosłownie dwoma samochodami dostawczymi, które oferowane były dla nas w stosunkowo wysokich cenach.

Gdzie wynająć większe auto

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Gdańsk najtaniejTeraz jednak wiemy, że znajdując odpowiedniego dostawcę aut można z powodzeniem ograniczyć te koszty, co w konsekwencji sprawia, że nasza wypożyczalnia rozwijała się z dnia na dzień. Wypożyczalnia samochodów dostawczych, którą prowadziliśmy w dwie osoby była codziennie czasochłonnym zadaniem, dlatego podzieliliśmy się ze wspólnikiem na role. Ja odpowiedzialny byłem za serwisowanie samochodów, a mój wspólnik bardziej za kwestie formalne podczas prowadzenia takie firmy. Kluczową kwestią była oczywiście umowa i skonstruowanie odpowiedniej trochę nam zajęło. Wypożyczalnia samochodów lotnisko Gdańsk najtaniej jak widać od początku może wydawać się skomplikowana jeśli chodzi o jej założenie, ale później to już sama przyjemność. Klienci przychodzili i zamawiali samochody albo na dłuższy termin, albo na kilka dni w zależności od zapotrzebowania. Mogliśmy zaproponować im dokładnie takie auta, jakie chcieli. Większe auta dostawcze? Nie ma z tym problemu. Potrzeba nadruku na lakierze oraz wynajęcie samochodu na kilka miesięcy – również dopasowaliśmy się ze swoją ofertą.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych funkcjonowała każdego dnia bardzo sprawnie. Tym bardziej, jak otworzyliśmy własną stronę internetową, gdzie klienci mogli samodzielnie dokonywać rezerwacji aut, jakie chcieli. Nie musieli stać w kolejkach, a wszystko odbywało się przez internet. Klienci często także do nas dzwonili i rezerwowali poszczególne modele samochodów, które chcieli.

Dostawczaki na wynajem
Przewiń na górę