Dostałam pochwałę od szefa za wywiad o torbach bawełnianych

torby bawełniane

Mój wywiad z producentem toreb został doceniony przez mojego szefa. Przełożony stwierdził, że temat jest na czasie. Nasza rozmowa przebiegała bardzo swobodnie. Uwielbiam takie wywiady. Pani Karolina jako producent toreb reklamowych i nie tylko zrobiła na mnie spore wrażenie.

Zainteresowanie torbami bawełnianymi

torby bawełnianePo pierwsze ma pasje i torby bawełniane, które wykonuje zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie. Eko torby są bardzo dobrej jakości. Eko torby można kupić w różnych kolorach i z różnymi obrazkami czy cytatami. Torby ekologiczne z nadrukiem bardzo mi się spodobały. Postanowiłam zrobić kilka zdjęć jej produktów, żeby umieścić w naszym wywiadzie. Bawełniane torby z nadrukiem cieszą się sporym zainteresowaniem. Pani Karolina mówiła, ze ma wiele zleceń i musiała zatrudnić dodatkowa osobę, która pomoże jej w realizacji wszystkich zamówień. Torby ekologiczne z nadrukiem są bardzo popularne i byłam zdziwiona ale byłam zdziwiona, że mojemu właścicielowi artykuł tak się spodobał. Powiedział, że jego dwie córki uwielbiają solidnie wykonane torby bawełniane. Nawet zamawiały eko torby od tej właścicielki. Torby ekologiczne z nadrukiem są w niskich cenach i to na pewno przyciąga i przekonuje klientów do zakupu. Wywiad, który przeprowadzałam znalazł się na drugiej stronie w naszej gazecie jak dla mnie to spory sukces. Do tej pory moje wywiady nigdy nie znajdowały się tak wysoko. Dzięki temu, że wywiad tak bardzo spodobał się mojemu szefowi dostałam przepustkę i mogę nadal wybierać sobie sama tematy. Stwierdziła, że torby bawełniane są w moim guście i sama nawet dokonałam zakupu.

Eko torby będę wykorzystywać do zakupów na rynku czy w galerii handlowej. Torby ekologiczne z nadrukiem są modne więc będę pasować do otoczenia. Uwielbiam moją prace i już szukam kolejnego tematu do ciekawego artykułu.

Dostałam pochwałę od szefa za wywiad o torbach bawełnianych
Przewiń na górę