Dostaję dofinansowanie z pracy na okulary korekcyjne

Badania okresowe mam co trzy lata. Mam wadę wzroku i muszę badać się częściej, ponieważ pracuję przy komputerze przez osiem godzin. Tym razem podczas badań lekarka poinformowała mnie, abym wymieniła szkła na mocniejsze.

Dzięki nowym okularom korekcyjnym widzę o wiele lepiej

okulary korekcyjne w KrakowieWiedziałam, że taka wymiana okularów wiąże się z dodatkowymi kosztami, ale nie miałam innej opcji. Wzrok jest najważniejszy i muszę kupić nowe okulary korekcyjne w Krakowie. No przyznam, że ostatnio coś słabiej widziałam. Kiedy zaniosłam do pracy zaświadczenie to od kadrowej dowiedziałam się, że mogę z pracy otrzymać dofinansowanie do nowych okularów. Wystarczy, że wezmę z salonu fakturę a firma zwróci mi część kosztów. Ta opcja mi dość odpowiadała i wiedziałam, że mogę wybrać sobie jakieś lepsze oprawki. Jeszcze tego samego dnia po pracy poszłam do salonu optycznego, który mieści się na moim osiedlu. Mają tam modne i tanie oprawki, więc na pewno sobie coś wybiorę. Wybór był ogromny i sprzedawca pomógł mi się ostatecznie zdecydował. Teraz to ja będę miała najmodniejsze okulary korekcyjne w Krakowie i na pewno spodobają się wszystkim koleżankom w pracy. Poprosiłam o wystawienie faktury a okulary miałam do odbioru następnego dnia. Fakturę przekazałam do księgowości i czekałam na decyzję. Dofinansowanie, które dała mi firma było dość okazałe, ponieważ zwrócili mi połowę poniesionych kosztów. Bardzo się ucieszyłam z takich oszczędności. Moje nowe okulary spisują się doskonale i są bardzo eleganckie i stylowe.

Od kiedy mam nowe szkła to widzę o wiele lepiej. Moje oczy już się nie męczą tak jak wcześniej. Za trzy lata czeka mnie kolejne badanie, ale do optyka wybiorę się w przyszłym roku. Chce dla siebie sprawdzić oczy i mieć pewność, że wzrok się poprawia.

Dostaję dofinansowanie z pracy na okulary korekcyjne
Przewiń na górę