Dobra piłka z Adidasa

 

Kiedy zakończył się rok szkolny i mój synek przyniósł do domu świadectwo z czerwonym paskiem, bardzo chciałem mu wynagrodzić nienaganną postawę ucznia. Odkąd tylko pamiętam, powtarzam mu, że uczy się dla siebie, swojego rozwoju i swojej przyszłości, toteż nie płacę mu za oceny, tak jak to robią inni rodzice. W zamian chciałem mu sprawić drobny podarek na koniec roku szkolnego. 

Piłka z Adidasa marzeniem małego piłkarza

AdidasJako, że moje dziecko jest wielkim fanem piłki nożnej, postanowiłem kupić mu coś z tej dziedziny. Dlatego też po obiedzie wsiadłem w auto i pojechałem do galerii handlowej. Wszedłem tam do sklepu Adidas, gdzie od razu skierowałem się do działu z piłkami. Przyznam, że miałem niemały problem z wyborem tej jedynej, z której moje dziecko cieszyłoby się najbardziej. W końcu jednak zacząłem przypominać sobie, które piłki są już w naszym domu. Ostatecznie mój wybór padł na replikę futbolówki z ostatnich Mistrzostw Europy. Zadowolony z siebie, że kupiłem dobry jakościowo produkt Adidasa, wróciłem do domu. Z uśmiechem na ustach wręczyłem synkowi swój mały prezent, życząc mu dalszych sukcesów w nauce oraz w rozwijaniu pasji, jaką niewątpliwie jest piłka nożna. Później wybraliśmy się razem do naszego przydomowego ogrodu, by wypróbować nową piłkę. Przyznam, że bardzo spodobało mi się to spontaniczne spędzanie czasu z dzieckiem. Mimo, że na co dzień nie mam na to czasu, gdyż pracuję do późna, obiecałem sobie, że postaram się wygospodarować więcej czasu dla syna.

Do dzisiaj piłka wręczona mojemu dziecku na koniec roku szkolnego zajmuje dumne miejsce w jego pokoju. Często zabiera ją na treningi, czy też towarzyskie mini mecze z kolegami. Nawet nie sądziłem, że taki drobny prezent sprawi mu aż tyle radości. Po latach, i mnie uśmiech nie przestaje schodzić z twarzy.

 

Dobra piłka z Adidasa
Przewiń na górę