Designerskie meble w domu

Całe mieszkanie powinno być zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantowało wysoki komfort i odpowiadało na konkretne potrzeby domowników. W sklepach z wyposażeniem wnętrz oferowanych jest wiele interesujących produktów, które można dopasować do każdego pomieszczenia w domu.

Niepowtarzalny stolik kawowy

stolik kawowy złoty marmurWymagający klienci mogą liczyć na zróżnicowany wybór mebli oraz innych artykułów wnętrzarskich. Niejednokrotnie to wyjątkowych aranżacji poszukiwane są oryginalne projekty. W takie oczekiwania będzie się wpisywał stolik kawowy złoty marmur, który ujmuje nieszablonowym designem. Takie stolik można wyeksponować w wielu miejscach w salonie, np. przy narożniku w domowej strefie relaksu. W pierwszej kolejności uwagę przyciąga nietuzinkowy blat – kamień naturalny w projektach meblowych zawsze wzbudza zainteresowanie. Co ważne – klienci mają do wyboru różne warianty kolorystyczne. Blaty takich efektownych stolików wykonywane są zarówno w jasnej kolorystyce, jak i w ciemniejszych odcieniach. W eleganckich pomieszczeniach zawsze bardzo atrakcyjnie prezentują się stoliki z białym oraz z czarnym blatem marmurowym – takie meble nadają przestrzeni ekskluzywnego charakteru. Podstawa stolika zwykle wykonywana jest z metalu, a jej kolor uzyskiwany jest dzięki zastosowaniu metody proszkowej. Stolik z nogami w kolorze złota lub ze stelażem chromowanym wygląda luksusowo i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych wzorów meblowych.

Praktyczne i oryginalnie wykonane stoliki mogą stanowić nie lada ozdobę dla całego pomieszczenia. Blat takiego mebla może posłużyć do wyeksponowania różnych artykułów dekoracyjnych, np. wazonu z kwiatami, efektownych wyrobów z ceramiki lub porcelany. Duże i małe stoliki zawsze są mile widziane w domowych aranżacjach.

Designerskie meble w domu
Przewiń na górę