Czy depilacja laserowa jest skuteczna?

Depilacja laserowa stosowana jest na całym świecie od ponad 15 lat. Zasada działania jest bardzo prosta. W każdej cebulce włosa jest produkowana bardzo dużo ilość melaniny. Wiązka światła, która emitowana jest z lasera dociera do tego barwnika i zamienia się w energię cieplną i w ten sposób dochodzi do rozpadu cebulki. Dzięki temu włosy nie odrastają.

Depilacja laserowa – trwałe usuwanie owłosienia

wrocław - laserowe usuwanie owłosieniaLaserowe usuwanie owłosienia daje trwałe efekty dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się gładkim ciałem na zawsze. W trakcie tradycyjnych zabiegów takich jak depilacja woskiem czy też golenie się istnieje duże ryzyko podrażnienia skóry, przez co nie czujemy się komfortowo, ponieważ skóra nas swędzi i piecze. Poza tym skutki tego typu depilacji są krótkotrwałe a samo ich wykonanie zabiera nam sporą ilość czasu. Jakie części ciała możemy depilować przy użyciu lasera? Oczywiście górne części ciała takie jak broda, uszy, szyja a także cała twarz jak i kark, plecy, sutki, klatkę piersiową, ramiona, przedramiona. Laserowemu usuwaniu owłosienia możemy również poddać dolne części ciała, brzuch, linię brzucha, pośladki, nogi, okolice bikini (zabieg szczególnie popularny przed wakacjami) a nawet szparę pośladkową. Ostatnio sama chciałam skorzystać z tego zabiegu, ale miałam małe wątpliwości, dlatego postanowiłam poszukać trochę informacji w Internecie. Już po kilku minutach znalazłam ciekawy artykuł a jego tytuł to: wrocław – laserowe usuwanie owłosienia. Można było się w niego dowiedzieć na czym dokładnie polega zabieg a także czego należy unikać przed jak i po zabiegu.

Po przeczytaniu tego artykułu zdecydowałam się pójść na wizytę do jednego z najlepszych gabinetów kosmetycznych we Wrocławiu, w którym pracowali doświadczeni specjaliści posiadający odpowiednie kwalifikacje dzięki ukończeniu wielu kursów.

Czy depilacja laserowa jest skuteczna?
Przewiń na górę