Cyklinowanie w dobrej cenie

Moi rodzice mieszkają w dużym, starym domu. Jest to dom, w którym wychowała się jeszcze moja babcia. Także jest to miejsce z historia. Mama jeśli coś zmienia z wyposażenia to zawsze stara się żeby te nowo kupione przeczy wpasowały się dobrze do wnętrza, które jest niezwykle klasyczne.

Najlepsza firma zajmująca się cyklinowaniem

cyklinowanie bydgoszczOd wielu lat na podłogach jest prawdziwy parkiet. Uważam, że jest to coś ponadczasowego. Był taki okres, że chciałam żeby dom wyglądał bardziej nowocześnie i namawiałam mamę na jakieś nowoczesne panele. Jednak wiem, że byłby to błąd gdyby wtedy mama się na to zgodziła. Ostatnio mama stwierdziła, że czas najwyższy na wykonanie cyklinowania. chciała żeby została usunięta ta wierzchnia warstwa parkietu, która nie wyglądała już dobrze. Chciała także żeby było to wszystko polakierowane na nowo. Ostatnio firma, z której usług korzystała do tej pory zawiesiła swoją działalność. Po prostu ten pan przeszedł już na emeryturę. Musiała więc znaleźć kogoś nowego. Moja koleżanka w pracy też ma w domu parkiet i właśnie ona poleciła pana z Bydgoszczy, który się też tym zajmuje. Dałam więc numer telefonu mamie i ona już zadzwoniła do tego pana. Umówiła się, że za dwa dni przyjedzie i wykona cyklinowanie. Mama nie mogła się doczekać bo jednak jej podłoga już dawno powinna być zrobiona. Pan miał bardzo profesjonalny sprzęt. Tak naprawdę dużo lepszy niż poprzednia firma. Dlatego pewnie też praca ta przebiegała bardzo sprawnie.

Po usunięciu wierzchniej warstwy parkietu pan przystąpił do nałożenia lakieru. Ten ten zdawał się być lepszy. Drewno pod nim wyglądało lepiej a  lakier ten dużo szybciej wysechł. Do tego wszystkiego usługa ta nie kosztowała dużo. Mama więc była bardzo zadowolona. Według mnie parkiet dawno nie wyglądał  tak dobrze.

Informacje pochodzą z oliwood.com.pl

Cyklinowanie w dobrej cenie
Przewiń na górę