Córka opowiada o blatach kuchennych

blaty kuchenne

Moja córka przeprowadziła się do Warszawy, bo dostała tam naprawdę dobrą pracę. W Lublinie pracowała w sklepie, ale jej zawsze marzyła się stolica i w końcu zrealizowała swoje marzenia. W zeszłym tygodniu córka zaprosiła mnie do swojego domu, który jakiś czas temu odremontowała i chciała mi pokazać jak teraz dobrze mieszka.

Bardzo ładne i nowe blaty kuchenne

blaty kuchenneJestem szalenie dumna z mojej córki, ponieważ wyrosła na zaradną i samodzielną kobietą. To z kolei było moim marzeniem i cieszę się, że tak wychowałam dziecko. W Warszawie byłam kilka razy, ale córka przyjechała po mnie na dworzec. Do domu, który mieści się w centrum Warszawy nie jechałyśmy długo. Kiedy weszłam do środka, to widziałam dwie piękne szafy wnękowe, które jak od razu zauważyłam były z prawdziwego drewna. Córka powiedziała, że te szafy wnękowe zrobił jej znajomy na zamówienie, ponieważ ma własny warsztat stolarski. Dzięki temu za szafy wnękowe zapłaciła mniej. O razu poszłyśmy do kuchni, żeby wypić kawę i zjeść ciasto, które upiekłam dla córki. W kuchni też się sporo zmieniło. Były tam piękne i gustowne blaty kuchenne, które nadawały klimatu. Miałam wrażenie, że jestem w jakimś pałacu. Powiedziałam córce, że mi się podobają jej nowe blaty kuchenne a rozwiązanie jest przemyślane. W kuchni teraz jest dużo więcej miejsca niż wcześniej. Córka z dumą powiedziała, że są to blaty corian, które zostały dla niej wykonane na specjalne zamówienie. Córka była szalenie szczęśliwa, że jej dom mi się tak bardzo podoba.

Nawet powiedziała, że jak będą mnie interesowały szafy wnękowe to znajomy na pewno je dla mnie wykona. Jest on w stanie przyjechać do mnie dl Lublina, żeby wykonać zlecenie. Weekend nam upłynął w cudownej atmosferze i cieszę się, że odwiedziłam córkę w Warszawie. Dobrze, że jest szczęśliwa.

Czytaj więcej na: www.axstone.pl

Córka opowiada o blatach kuchennych
Przewiń na górę