Ciśnieniomierz prezentem na dzień matki

Długo z bratem zastanawialiśmy się co kupić mamie na dzień matki. Można powiedzieć, że wszystko ma. Pewnego jednak dnia słabo się poczuła. Z godziny na godzinę było coraz gorzej. Nie wiedzieliśmy co jej jest, nie miała nigdy problemów ze zdrowiem, nie skarżyła się na nic. Sąsiadka pożyczyła nam ciśnieniomierz. 

Aparat do mierzenia ciśnienia – przydatny prezent 

aparat do mierzenia ciśnienia naramiennySzybko z bratem nałożyliśmy mamie ciśnieniomierz na ramię a tam pokazała się naszym oczom bardzo wysoka wartość. Byliśmy przerażeni, bo mama nigdy nie miała problemów z ciśnieniem, a tu nagle takie coś. Od razu postanowiliśmy zadzwonić po karetkę, aby udzielili mamie pilnej pomocy. Lekarz, który przyjechał zlecił badania i to w trybie pilnym. Okazało się, że mama ma nadciśnienie. Coś się stało, że organizm zaczął tak reagować. Dlatego też zaczęła brać leki, a my razem z bratem stwierdziliśmy, że świetnym pomysłem będzie kupienie mamie na prezent z okazji dnia matki aparat do mierzenia ciśnienia naramienny dokładnie taki, jaki miała nasza sąsiadka. Brat się zgodził i rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiedniego aparatu, bowiem okazało się, że nasza sąsiadka ma starszy model. My chcieliśmy nieco nowocześniejszy, który mógłby służyć naszej mamie. Udało nam się znaleźć świetny, nowoczesny model który nie tylko mierzył ciśnienie i puls, ale również zapamiętuje stare, poprzednie wyniki dzięki czemu, gdy lekarz zapyta jakie było ciśnienie mama bez problemu może wrócić do danego wyniku. 

Kiedy zobaczyła swój prezent była bardzo szczęśliwa. Wiedziała, że robimy to z troski o nią i martwimy się jej zdrowiem. Dzięki temu, że ma ciśnieniomierz w zasięgu ręki kiedy tylko słabiej się poczuje może zmierzyć ciśnienie i ewentualnie poratować się lekami. Cieszę się, że dostała tak świetny ciśnieniomierz. 

Ciśnieniomierz prezentem na dzień matki
Przewiń na górę