Ciocia planuje zakup hokerów i kominka do domu

hokery

Moja ciocia kupiła dom. Pracuje w dużej firmie i zarabia sporo pieniędzy. Ciocia lubi luksusowe rzeczy dlatego jej dom będzie na pewno pięknie urządzony. Ciocia zatrudniła projektanta wnętrz, który bezie odpowiedzialny za wystrój w jej domu.

Hokery to wysokie krzesła

hokeryJuż mi ciocia pokazywała katalogi z magazyny branżowe z różnych firm. Ciocia ma mnóstwo pomysłów na urządzenie swojego nowego domu. Nie ma dzieci a ja jestem je chrześniaczką więc staram się jej pomagać jak tylko mogę. Uwielbiam moją chrzestną. Pokazała mi krzesła do jadalni, które chce zamówić. W kuchni chce mieć duży blat i do kuchni musi zamówić nowocześnie wyglądające hokery. Uwielbiam takie wysokie krzesła. Ma je u siebie w mieszkaniu, w którym jeszcze mieszka. Hokery są bardzo wygodne. Ciocia szuka teraz z oparciem. Hokery,z których teraz korzysta nie mają oparcia ale za to bardzo wygodne siedzenia. Stoły do jadalni ciocia oglądała w internecie. Zależy jej żeby stół do jadalni został wykonany przez stolarza. Chce u niego zamówić także komodę i szafę do salonu. Ciocia chce żeby jej mieszkanie było bardzo nowoczesne i funkcjonalnie urządzone. W domu nie ma być wielu mebli a te, które się pojawią mają być gustowne i porządnie wykonane. W salonie ma pojawić się także kominek. Kominki nowoczesne są dosyć drogie. Nowoczesne kominki można kupić w wielu sklepach. Wiele osób decyduje się na montaż kominków w dzisiejszych czasach. Ciocia do tej pory nie miała takiej możliwości ale obiecała sobie, ze w domu kominek na pewno się pojawi. Kominki nowoczesne są polecane przez specjalistów. Pasują do wystroju.

Można je kupić w różnych kolorach i wzorach. Projektant wnętrz uwzględnił wszystkie prośby mojej cioci. Projekt bardzo mi się podoba. Już nie mogę się doczekać jak dom i jego wnętrze będzie się prezentować jak już wszystko będzie skończone.

Ciocia planuje zakup hokerów i kominka do domu
Przewiń na górę